PDA

Zobacz pełną wersję : Tr na sile + aeroby



sami_wiecie_kto
19-04-08, 11:47
siema. Planuje zrobic pierwsza redukcje (ok 8kg). Malo sie znam i ciezko by mi bylo utrzymac dietke redukcyjna. Stawiam bieganie najbardziej, mysle tak:
pon klatka tric
wt bieganie , wieczorem
sr bic plecy przedramiona
czw bieg wieczorem
pt nogi barki kaptury
sob bieganie rano

Przy pseudo diecie redukcyjnej dalbym rade z ta redukcja? Mysle ze cwiczylbym na bilansie gdzies -100kcal , jedzac warzywka,ryz,prod mleczne majace duzo bialka i malo wegli prostych :). Co moglbym jeszcze jesc? Dajmy ze przyjal bym srednia ilosc btw/kg. Jaka? Dodam ze ciezko u mnie z bialkiem, bo nie wiem co go duzo ma, jem w kolko ryby,piers,serek wiejski, twarog,tunczyka z puchy.. Trening zachowac na mase czy lepiej zmienic na ten na sile?
ps. potrzebuje podstawowe podstawy diety red a nie jakas pro. Chyba wszystko, tylko prosze- nie odsylajcie mnie do glownych tematow, z ktorych i tak malo sie dowiaduje.

sami_wiecie_kto
19-04-08, 12:36
mam spory problem z treningiem na sile :) nie mogę znaleźć konkretów.. ;/ pomoże mi ktoś? zależy mi na sile bo przy średnim wyglądzie siła mam mizerna. serie, powtórzenia, dni ćwiczeń, %maxa etc :) z góry dzięki

pozdrawiam ;]

dexter
19-04-08, 13:29
jeżeli chcesz stracic kg na pseudodiecie to nie liczyłbym na wiele.Dieta redukcyjna musi być porzadnie ułożona i musisz sie do niej stosować inaczej nic z tego nie bedzie.
A trening na siłe wykonuje sie raz w tyg na dana partie i max 6 pow i to wszystko pozdro

sami_wiecie_kto
21-04-08, 15:51
pomoze mi ktos z ta dieta red?

2000kcal
2,5 gB / kg
0,5gT/kg
3gW/kg

co moge jesc w szkole jak mi bialka brakujE? 2posilki w szkole jem. z reszta chyba sobie poradze