PDA

Zobacz pełną wersję : plecy i bary ????



koxerII
19-04-08, 10:45
siema wracam na silke po dlugiej przerwie i mam kilka pytan
1. czy moge cwiczyc barki z plecami bo kilka osob mi odradzalo tylko ze z ciekawosci sprawdzlem to połaczenie i mam po tym miłe wspomnienia zauwazylem wieksza pompe miesnitym połaczeniu niz np plecy tric i dlatego chce sprobowac.
2. glownie chodzi mi o szerokosc plecow i barkow i jakie najlepiej cwiczenia robic. myslalem nad czyms takim

plecy1.sciaganie na wyciagu uchwyt szer. do klatki 4s 6p+6 zmniejszam ciezar i robie jeszcze 6p.2podciaganie do karku lub klaty 4s 3. wioslowanie hanla lub sztanga 4s8p dodalbym cos jeszcze ale czekam na wasze opinie zastanawiam sie czy podciagania nie dac jako rozgrzewki

barki
1.wycis hantli 3s 6p+6 ta sama technika co przy wyciagu
2wznosy bokiem 3s 6p+6 ta sama technika
3. podnoszenie sztangi do brody szer uchwyt


czekam na jakies propozycje zmiany thx pozdro

Wiki
19-04-08, 11:14
Mozesz sprobwac tak polaczyc plecy + barki, nogi + triceps i klatke + bicpeps. Ale najlepiej cwiczyc jednoczesnie partie miesni połaczonych. Czyli klatka + tric, nogi+barki, plecy+ bic.
Co do treningu to nie zapominaj o innych partiach miesni:P Podciaganie mozesz w ogole wywalic albo dac na rozgrzewke tak jak pisales. Jak masz wyciag to motyle Ci sie wystarczajaco napompuja:P. Wioslowanie moze byc. Ewentualnie mozesz dodac cos jeszcze na grzbiet. Trening barkow wporzadku tylko sie zastanawiam czy sie nei spalisz przednich aktonow robiac 2 cwiczenia na nie. Pozdrawiam

Cielu7
19-04-08, 11:33
nie zawsze np klatka+tric dla niektórych podczas robienia klatki za bardzo sie zmacha ten tric ja naprzykład robie teraz klata + bic

koxerII
19-04-08, 11:45
aha oki thx ogolnie to ja chcialem zrobic tak 3niowy trening 1.tric z bic narazie normalne serie czy lepiej odrazu robic same superserie tylko ze jestem po dlugiej przerwie i zwykle serie tez narazie dadza efekty.
2. klata przedramie nogi - nie wiem czemu ale nogi robie sporadycznie
3 plecy barki
myslalem zeby robic serie łaczone zeby zwiekszyc intesywnosc ze wzgledu na duzą przerwe regeneracyjna bo na silke bede chodzil tylko w piatki soboty i niedzziele inne dni odpadaja praca nie pozwala tylko w te dni jestem w domu poniewaz pracuje na delegaci w pon wyjezdzam i wracam w piatek
myslalem nad robieniem pompek na rozne rostawy rak np w wt sr iczw albo wtorek i srode ale nie wiem czy to ma sens wolalbym robic serie łaczone w dni treningowe zeby ta przerwa regeneracyjna nie byla za dluga pozdro czekam na wasze zdanie

rafl1988
20-04-08, 23:54
jesli mozesz to cwicz 4 razy w tygodniu pon. klatka + przod i bok barkow wt.plecy+tyl barkow czw.bec+tric pt. Nogi