PDA

Zobacz pełną wersję : masakra



qubuh
18-04-08, 18:44
panowie czy ktos z was uzywal uzywa odzywki o nazwie masakra?? Jesli tak to czy jest to rzeczywiscie "maskra" jesli chodzi o rezultaty?

Nyczek
18-04-08, 18:54
Nie jedalem tego ale opinia moich kolegow na temat OLIMP Massacra jest mierna , mowia ze przy takim dawkowaniu co jest napisane starczy na 2tyg a zeby cos ruszylo potrzebne sa az 3 puchy czyli ponad 300zł , sa lepsze stacki od tego jak dla mnie to jest gów**

qubuh
18-04-08, 18:56
ok ale ja chce kupic 2,5 kg tego, mieszkam w szkocji i gosciu z polskiego sklepu chce mi to sprzedac za 50 f czyli ok 250 zl, chodzi mi o to czy to dziala tak jak to reklamuja?

Nyczek
18-04-08, 19:07
heh to co pisza,reklamuja to bajer zeby przyciagnac ludzi oczywiscie kazdy ma inny organizm jednemu idzie lepiej drugiemu gorzej , ale prawie wszystkie suple sa przereklamowane bo pisza tam takie glupoty ze szok ...

Jesli chodzi o OLIMP Massacra to tak jak pisalem wczesniej , znam jedna opinie i to mojego kolegi co wlasnie skonczyl cykl i nie jest zadowolony

Cielu7
18-04-08, 19:21
bardzo słaby jest duzo lepszych produktów olimp juz sam sie gubi i wypuszcza słabe suple i kapletnie mijaja sie one cena=jakosc a w sklepach teraz to upychaja w wawce juz promocja po 86 zł byl ;P

Dominiczek17
18-04-08, 20:42
JAk chcesz, żeby zamiast bicków podskoczyła CI frustracja z powodu wtopionej kasy to smiało inwestuj :D

Punisher
18-04-08, 20:52
Działa tak jakbyś jechał na sucho, ale miał więcej siły, motywacji, poprawiony transport różnych związków itp.
Nie wiem czy mnie ktoś zrozumie, o co mi dokładnie chodzi, bo nie umiem tego wytłumaczyć.
Osobiście nie brałem.

Dokładnie nie można ocenić, bo skład opatentowany.

SEBAN
18-04-08, 23:41
Myślę,że na pewno jest coś lepszego innej firmy,a sprawdzone i pewne.Chyba że się uparłeś tylko na to....

vinq
19-04-08, 00:10
juz chyba lepiej nitroII kup;P

Hulk
22-04-08, 14:45
Ja z Massacry jestem zadowolony, ale warto ja stosowac jedynie jako stack przedtreningowy.