PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką odżywke wybrać?



GnoM-G2
17-04-08, 20:08
Witam.Chciałem żebyście doradzili mi czy nitrobolon była dla mnie dobrą odżywka aktualnie biore guin bolic 6000 mam 171 cm wzrostu warze 67kg za 6 miesiecy skoncze 18 lat i nie wiem czy na nitrobalon nie jest za wczesnie nie cwicze na silowni tylko w domu robie bardzo durzo ruznych pompek, drarzka, brzuszkow, przysiadów, boksuje, rozciagam sie itp trenuje tak 3 miesiace . wole unikac silowni cho rok temu raz na jakis czas szedlem na silownie ale jednak wybralem swoj trening.po treningu jestem bardzo napompowany to chyba wynika z cwiczen i ilosci powtorzen.Najbardziej o to mi chodzi rzeby szybko wytrenowc sie rzeby troche cialo w takim stanie zostalo.A podobno nitrobalon do tego doprowadza Czy wogule przy takim treningu jest sens brania odrzywek?Nie krytykojcie mnie jak widac jestem poczatkujacy>

Toomekk6
17-04-08, 20:44
Poczytaj se o treningu domatora, diete jakąś masz?? jak masz dietę to możesz monohydrat kreatyny wziąć:) Zielona z Vitalmaxa. to tak na początek.
pozdro;p

GnoM-G2
17-04-08, 20:59
Z góry dzieki za odpowiedż.Trening domatora stosowalem dwa tygodnie pożniej kupilem ksiarzke trening silowy bez sprzetu lecz teraz nie trzymam sie w pelni treningu jaki tam jest podany wiem rze to zle bylem na 11 pooziomie ale niektore cwiczenia byly dla mnie za latwe no i wybralem sam jakie mi pasuja i tak trenuje ale zasiegnolem durzo porad jakie tam sa podane niestety diety jako tyakiej nie mam jem wszystko co popadnia i dorzo zawsze przed wyjsciem do domu jem sniadanie i wszkole idziemy z kolega do chotelu gdzie jego mama pracuje i zawsze musze cis zjesc pozniej znow idziemy do piekarni i tak jem prawie co 3 przerwe dla ciekawosci kolega ma jurz troche tluszczyku lol ledwo co przytylem 2kg za caly czas jak trenuje muj problem szybki spalanie.


Chodzilem jeszcze na kung-fu choii lee fut przez 4 miesiace ale musialem wybrac albo trenin w domu albo ung-fu poniewarz mialem wiele objawow przesilenia miendzyinnymi powiekszone wezly chlonne itp.lekarz zalecil mi zmniejszyc ilosc trenigow trenopwalem 7 razy w tygodniu w tym mialem jeszcze praktyki na bodowie Bodowlanka ciagle kucie mlotem pneumatycznym w ten dzien jak nie bylem wykonczony to troche biegu i trozciagania trening 7 dni w tygodniu przedtem tertaz 4dni

Toomekk6
17-04-08, 21:16
no to kolego poczytaj podwieszone w dziale dieta, i jak zaczniesz stosować dietkę to można za kreatynke chwycić xD


patrz na podpis hehe:)



pozdro

Tomek5
17-04-08, 21:25
na początek pobierz firefoxa, który ma skrypt sprawdzający pisownie bo takie byki robisz ze z krzesła spadłem.

Z tego co napisałeś wnioskuje ze nie masz jakiegos konkretnego planu treningowego a lepszy od takiego bezsensownego machania żelastwem będzie trening ACT http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=176 albo któryś z tych treningów tyle ze z cwiczeniami domatora (np. zamiast wyciskania sztangi pompki na taboretach)
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3577

skoro masz taki duzy wysilek fizyczny to najlepsze bedzie chyba BCAA lub po prostu gainer

Nuru89
18-04-08, 10:09
Jezeli trenujesz w domu to chyba nie ma sensu brania kreatyny ani nitrobolonu... Jezeli chcesz cokolwiek zrobic to mysle ze jednak silownia jest dobrym rozwiazaniem... Na chwile obecna uloz diete i mozesz kupic jakiegos gainera lub jakies lekkie bialeczko...

SEBAN
18-04-08, 23:29
Trzeba by było ułożyć porządną diete,trening z prawdziwego zdarzenia(jeśli chcesz coś osiągnąć(,może jakiś gainer,witaminy) i można ćwiczyć i pracować na budowie.Trzeba tylko chcieć.A przemęczenie może wynikać ze słabej diety(za mało kalorii,a za duży wysiłek).Więc sam zdecyduj.....

Cielu7
19-04-08, 10:40
no tak chłopaki dobrze mówią na pompeczkach nic nie zdziałasz zapisz se na siłownie ułóż diete i wtedy pomysl o jakich kolwiek suplach

GnoM-G2
19-04-08, 16:53
Dzięki przynajmniej wiem na czym stoję bardzo mi pomogliscie (http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=z7Y&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=Dzi%C4%99ki+przynajmniej+wiem+na+czym+stoj%C4%99 +bardzo+mi+pomogliscie&spell=1).

Paluch
19-04-08, 19:20
Post jest nieczytelny...

W kazdym zdaniu po 5 bledow, zadnych przecinkow, slownictwo fatalne. Katastrofa!

Do szkoly sie wybierz zamiast na silownie! Wstyd!

mocnyblog
20-04-08, 12:14
gainbolic = uzupelnienie diety
nitrobolon = dopalacz

nie da sie jednego zastapic drugim , bo to inne suple

z tego co piszesz o sobie to powinienes kontynuowac gainbolica i dopracwoa żarcie i trening