PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna



lukemaster
16-04-08, 22:03
http://allegro.pl/item344606537_vitalmax_kreatyna_mikro_300g_tanio_w _w.html
mam pytanko czy ta kreatynka jest dobra i czy 300g starczy na cykl bo wsumie mam bialko z vitalmaxa ale tam jest tylko 3g kreatyny i chciałem to wzmocnic jakos napiszcie swoje opinie moze ktos to brał i jak efekty pozdro

Karolsw
16-04-08, 22:08
wziąłem z innego forum:

To że ta kreatyna nie jest sypka to norma. Ma ona największe rozdrobnienie na rynku (250 mesh) w związku z czym ma konsystencję mąki a to też powoduje że tworzą się małe grudki. Jednak pod lekkim naciskiem od razu się rozbijają.
Taka konsystencja i takie objawy to przy tej kreatynie norma, co zresztą wałkowaliśmy już na *** kilka razy.
Natomiast jeśli chodzi o nieprzyjemny zapach to szczerze mówiąc nie wiem.
Jakiś czas temu musieliśmy dodać do niej (ze względów formalnych) minimalne ilości tauryny i witaminy B6 i być może to jest właśnie przyczyną tego zapachu.
W każdym razie na 100% kreatyna jest świeża. Sprzedaje się ona tak dobrze, że praktycznie nie mamy większych zapasów ani u nas w magazynie ani w Czechach w fabryce. Jak przychodzi partia to sprzedaje się ona w ciągu 2-3 miesięcy i jest już następna, świeża.
Dlatego nie ma możliwości żebyś dostał jakąś starą czy po terminie, chyba że w jakimś sklepie mieli taką ze starej dostawy, ale skoro data jest 2009 to wszystko jest ok.
Myślę, że jest to jednak kwestia dodatku tauryny i wit B6, możesz jeść bez obaw w każdym razie.


Dawkowanie:
a to już z neta

Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5-10g dziennie (w przypadku dawki 10g należy podzielić ją na dwie porcje po 5g). Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu). Czubata łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

MhL
16-04-08, 22:10
Mono, mesh, vitalmax klasyka

2 cykle efekty byly, na 1 cykl najlepsza

10gram dziennie. 300g / 10g = 30 dni troche krotko

rgolanski
16-04-08, 22:13
Wydaje mi się że lepiej jest przyjmować oddzielnie białko i kretę, bo są innego przeznaczenia i bierze się je w innych porach. Ale jeżeli już masz krete w białku to możesz dokupić i uzupełnić tak aby wyszło 10g dziennie. Po treningu, przed śniadaniem

vinq
16-04-08, 22:20
ale 300g to troche za malo na 6 tygodni czyli na pelny cykl ;P

Rickey
16-04-08, 22:25
Ja bym kupil na twoim miejscu 500g, żeby zrobić taki dobry cykl trwający 6-7 tygodni.
Pozdro!!

lukemaster
16-04-08, 22:52
tzn w gre wchodzi 300g napsizcie mi jak to brac bo białko jescze będe brał codziennie biore po 25-50g białka więć mam 5g kreatyny na dzien w białku a biaka mam sporo wiec te 300g krety wystarczy tylko jak t brac..napsicie w jakich poraqch jak to porozdzielac pozdro

Punisher
16-04-08, 22:55
Jakie białko Vitalmaxa?

lukemaster
16-04-08, 23:32
protein82
+
nie wiem bo mam jescze natures best 1kg zero carb 90tke i ie wiem cyz jest sens to jescze jesc do tego
czy dopiero jak skoncze vitalmaxa
+
odpowie mi ktoś\????

MhL
17-04-08, 19:25
Najrozsadniej było by rano brac 5 gram kreatyny rano. Po treningu białko z kreatyna. TYLKO czy wezmiesz wystarczajaca ilosc bialka, aby bylo w nim te 5 g kreatyny.

Jak zapewne wiesz sadzac po twojej ilosci postow, gainer i bialko to UZUPELNIENIE zapotrzebowania dziennej dawki.
Wiec pytania typu czy brac czy nie? sa zbedne. Jak Brakuje wegli w diecie to wez.
1. Dieta + trening
2. suple

Punisher
17-04-08, 19:25
Nie ma to dużego wpływu...
Napisz kiedy zamierzasz brać tą jedną dawkę te 30g białka dziennie. Po treningu czy jak? Domyślam się, że dieta jest spoko, skoro brakuje tylko 30g białka, więc ok.

lukemaster
17-04-08, 21:23
tzn jak wiecie jestem uczniem i czesto siedze długo w szkole więc nie moge miec diety z prawdziwego zdarzenia....tak więc rano snaidanie jakies płątki owsiane mleko owoce w czasie szkoly z 4bułki no bo kotletów albo kurczaka nie jestem w stanie robic do skzoly heh za to jak przyjde to jem bardoz duzo na obiad i restze dnia jem tak zeby sie fest nazrec na kolacje jakas kiełbasa z 2 jajka ser pomidor jakas sałatka tak więc widze po sobie z enie ejstem w stanie wypic wiecej jak jeden koktajl białkowy na dzien bo mi sie ni miesci a pije zazwyczaj wieczorem albo przed snem

Cielu7
17-04-08, 21:38
gratki kielbasa na kolacje widac jakie masz pojecie ;/