PDA

Zobacz pełną wersję : no to ja ;p



camilo1
05-08-06, 20:09
nie jest dobrze ale fotke dam...jakos trzeba zaczac zycie z forum :D



przyszlosci dorzuce reszte

tak wiec oceniajcie :D

Jose
05-08-06, 20:18
na drugiej focie nie napiales odpowiednio najszerszych grzbietu...

camilo1
05-08-06, 20:18
wiem to tez jest sztuka :D

sławo
05-08-06, 20:32
e źle nie jest pierwsza fota ok

camilo1
05-08-06, 20:43
no to good bo qmpel mowil ....ty wogole nie masz plecow ......zalamalem sie doslownie :D wiedizalem ze jest zle ale nie sadzilem ze az tak .... na szczescie podnieslicie mnie na duchu :D

Xplayer01
05-08-06, 20:59
qmpel mowil ....ty wogole nie masz plecow
wogóle to moze nie... ale jest nad czym pracowac... takze do roboty...
p.s mozesz zarzuc planem pleców oraz innymi fotkami (klatka, łapa)

rafalkomando
06-08-06, 08:30
nie no srary jest dobrze tylko daj zdięcia klaty i bica i bendzie co oceniac

Raskus
06-08-06, 10:52
Dobrze jest, jaki staż? ;)

camilo1
06-08-06, 11:29
cwiczyc zaczalem od stycznia, ale to wiadomowo ogolno rozwojowka, wtedy zrobilem HST (nie cale przerwaly wyjazdy) no i sie zaczelo

zdjecia dam jak za robie. a bica co od wewnatrz ?

Rocky
06-08-06, 11:36
no foty nie najgorsze nie jest tak zle wżuci zdjecia klaty luzen i napietej i bica oczywiscie ze od wewnacz

Xplayer01
06-08-06, 11:37
zdjecia dam jak za robie. a bica co od wewnatrz ?
oki czekamy na nowe fotki - wtedy powiem cos wiecej... no od wewnatrz co kolwiek to znaczy... a i zapodaj ten plan plecków to ci cos poradze jesli chcesz...

camilo1
06-08-06, 11:45
trening plecow teraz juz jest ok. teraz je katuje maksymalnie bo nie moge tak wygladac :D. bicki mi wysiadaja..tak puchna o lol...

1. Martwy ciąg, 5/4/3/2/1/1/
2. sciaganie drazka gornego wyciagu do karku 4 serie po max (robie tak bo nie mam drazka no i ciezar na wyciagu nie jest za wielki :D )
3. Przyciąganie uchwytu siedząc do brzucha 4x8
4. Przyciąganie hantla do boku 4x8
5.PODCIĄGANIE KOĂ?CA SZTANGI W OPADZIE 4x8

Xplayer01- od wewnetrznej strony...nie od srodka ;d

zapomialem dodac co jest tez istotne w grudniu koncze 18 lat no i jak narazie wszycho na sucho :D

Xplayer01
06-08-06, 13:28
powiedzmy ze sie zgodze... ale tylko powiedzmy... - rób jak uwazasz - ale musisz sie zdecydowac czy chcesz poprawic sylwetke/robic mase czy interesuje cie siła...

koniec o tym, pogadamy jak wrzucisz fotki... :mrgreen:

sławo
06-08-06, 15:03
moim zdaniem właśnie powinieneś się przyłożyć do ćwiczeń rozwojowych bo braki w plecach masz spore

bo na siłę zawsze przyjdzie czas
zresztą z masą i siła idzie

a co do jednego maksymalnego powtórzenia to jedynie łatwo o pozrywanie ścięgien i nadwyrężenie stawów nic dobrego z tego nie przychodzi

camilo1
06-08-06, 15:51
no mam ale zeby zbudowac wieksza mase musze zdobyc troche sily...po zatym w treningu mam rozwojowe cwczienia (tak na mase)


po dobrej rozgrzewce trudno o kontuzje.....


no to dajcie cos na plecy bede robil 2x w tyg

Czerwony Smok
06-08-06, 16:52
nie jest dobrze ale fotke dam...jakos trzeba zaczac zycie z forum
Nie jest też źle

Xplayer01
06-08-06, 17:02
zeby zbudowac wieksza mase musze zdobyc troche sily

po dobrej rozgrzewce trudno o kontuzje.....
...oj widze ze duzo sie jeszcze kolega musi nauczyc... 2 niezbyt trafne stwierdzenia - zalecam troszke poczytac o treningu... zresztą masz juz dosc spory staz i powinienes wiedziec ze nawet rogrzewka nie gwarantuje tego ze cos moze sie przydazyc, mozesz zle robic dane cwiczenie lub popełnic inny bład i kontuzja gotowa... i skoro ty twierdzisz ze mase robi sie duzymi ciezarami to ja nie mam pytan...


no to dajcie cos na plecy bede robil 2x w tyg
wystarczy ze zrobisz raz i dobrze - organizm/miesnie musza miec czas na odpoczynek, bez dobrej regeneracji nic nie osiągniesz...

camilo1
06-08-06, 17:08
poprawna technika i dobra rozgrzewka...to jest wszystko ;) i wtedy ciezko o kontuzje :D


no wlasnie czytalem i to sporo i wynika ze najwieksi kulturysci podnosili dosc spore ciezary stad wynika ze potrzeba wiecej sily :D

Czerwony Smok
06-08-06, 17:15
Siła Ci przyjdzie wraz z ćwiczeniami na mase. Bo przeciez masy nie zrobisz nie zwiększając cieżarów.

sławo
06-08-06, 17:53
kontuzje łapie sie wtedy jak się jest takim pewnym wszystkiego

camilo1
06-08-06, 19:48
no to dorbze ze nie jestem dluzej pozyje ;)