PDA

Zobacz pełną wersję : ==> Pojedyncze Pytania <==



Małolat
15-04-08, 15:58
nie widze tutaj tematu z pokjedynczymi pytaniami to wybaczcie- pisze tutaj. Czy stanie się cos z gainerem jeslki przygotuje go wiczorem i wloze do lodówki a na drugi dzien rano wypije? Traci jakies składniki ? moze i głupie pytanie ale rózne wypowiedzi słyszalem :errf:

Dominiczek17
15-04-08, 16:34
Producenci zalecają spożywać zaraz po sporządzeniu więc nie kombinuj... poza tym jaki jest sens w przygotowaniu gainera wieczorem wsadzeniu go do lodówki i wypiciu rano?? nie możesz zrobic tego rano ?

Karolsw
16-04-08, 13:32
poczytaj trochę posty innych. Trochę wyżej jest zadane to samo pytanie ;P

oSiŁeK_sNd
28-05-08, 19:15
ja mam pojedyncze pytanie ^^ kaptury, bardziej pasuje robić je z barkami czy z plecami, jakie są wasze opinie a jeśli potrzeba je troche nadgonić to oddzielny dzień treningowy na same kaptury nie będzie złym pomysłem ??

m@bi
28-05-08, 19:28
ja mam pojedyncze pytanie ^^ kaptury, bardziej pasuje robić je z barkami czy z plecami, jakie są wasze opinie a jeśli potrzeba je troche nadgonić to oddzielny dzień treningowy na same kaptury nie będzie złym pomysłem ??

będzie głupim pomysłem ^^ kaptury są raczej małymi partiami więc możesz je trenować dwa razy w tygodniu, żaden problem np Poniedziałek i Piątek.


a co do gainera.. kiedys zrobiłem tak jak tu napisałes tzn zrobiłem wieczorem wypiłem rano i miał inny smak.. więc radze pic odrazu wymieszanie duzo czasu ci nie zajmie z rana wsyp gainera do shakera dolej mleka mały młot pnematyczny ręczny i pij :-) Zdrowie ^^

Punisher
28-05-08, 20:13
Mięśnie czworoglowe pracują również podczas cwiczen na barki, przykladem moze byc podciaganie sztangi wzdłuż tułowia.

oSiŁeK_sNd
29-05-08, 08:18
z barkami to ja już nie mam siły robić kapturów, bo robie barki+biceps+przedramiona i to wyczerpująco, dlatego sie zapytałem czy np jeśli mój plan wygląda tak:
pon: klata+triceps
środa:barki+biceps+przedramiona
piątek:motyle+plecy+(kaptury)
niedziela:brzuch+aeroby+rowerek

to czy nie można by np wrzucic we wtorek i czwartek [kaptury+przedramiona] może dziwne połączenie ale nie chce narazie ruszać tego standardowego 3 dniowego planu bo zacząłem na nim ruszać do przodu po zatrzymaniu sie na troche, tam w planie nie wpisałem kilku rzeczy bo nie robie ich zawsze, czasami jeszcze we wtorek robie to co w niedziele,no i nie ma nóg bo ich narazie nie trenuje z osobistych względów

Fighter
10-01-09, 14:32
Pytanie dotyczące spożywania białka. Zakupiłem białko OXYGEN Protein 80% 2500g i PREMIUM NUTRITION Glutamine AKG 1800 / 90 kaps., glutaminę biorę bezpośrednio przed treningiem i jedną porcje białka po treningu, pytanie dotyczy kiedy spożyć najlepiej drugą porcje białka? Wyczytałem że można razem ze śniadaniem już wcześniej...

kolmen16
23-01-09, 17:27
Ja mam pytanie wiem ze jak ma sie nierowna klatke to trzeba sztangielkami i mniejszym ciezarem robic,ale czyt mam wiecej powtorzen robic czy tyle samo?? I czy cwiczenie na bramce tez daje dobre efekty na wyrownanie??