PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna Masa ;]



IsSuE
05-08-06, 13:39
Siemka. Jestem nowym użytkownikiem forum.
Bardzo mi zależy żeby nabrać całkiem sporo masy, ale nie znam sie na rzadnych odżywkach ani suplementach dlatego potrzebuje pomocy.
Mam 15 lat, waga około 61 kg, i 175 cm wzrostu.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

LUKI
05-08-06, 18:50
Masz 15 lat i jeszcze dojrzewasz, wiec jedz to co mama ugotuje, skup sie na maloprzetworzonym jedzeniu, bialku i zdrowych tluszczach, czyli platki owsiane, ryz, makaron, kasza, piers z kurczaka, wolowina, ryby, jaja , oliwa z oliwek itd a na diete przyjdzie jeszcze czas...

camilo1
05-08-06, 20:50
spokojnie. dojdziesz do wszytkiego....a w tym wieku nie kombinuj zobaczysz za rok 7kg zai tak bedize szlo az przestaniesz rosnac...wtedy mozesz wziac sie za diete :D

Rascal666
05-08-06, 22:47
wiem ze wiele osob twierdzi tak jak koledzy wyzej ze w okresie wzrostu powinno sie niet rzymac zadnej diety tylko jesc pozywienie ze tak ujme zwyklych smiertelnikow...
ja sie z tym nie zgodze.... bardzo dobrze ze chlopak chce o siebie zadbac
uderz do mnie na gg to pogadamy

LUKI
06-08-06, 10:40
Do autora- nie napykaj sobie biedy...

Rascal to ze jestes modem nie znaczy ze jestes dobry w tym co robisz... to jest mlody chlopak i niech korzysta z zycia a nie zamartwia sie- cholera musze wstac o 7 rano bo nie zdaze zjesc posilkow.... a co do kwestii zdrowia to do diety trzeba dorosnac psychicznie

Napiszcie to dam Wam fajny link jak chlopak zmarnowal sobie zycie jadac na nie przemyslanej diecie, obecnie leczy sie psychiatrycznie ale powoli Go z tego wyciagamy...

Rascal666
06-08-06, 17:48
Luki widzisz nie wiesz nawet o czym mialem zamiar pogadac z tym kolesiem a juz wyciagasz bledne wnioski.
jak chcesz to na priv ci wyjasnie co mu chialem przekazac....
Dla mnie dieta to nie jest powod do zadnych zmartwien a jemu i tak bym jej nie zaproponowal a sformulowanie "dobrze ze chce zdbac o siebie" mialo na celu wyjasnienia chlopakowi co warto jesc a czego unikac jakie wzroce zywieniowe przyjac.... bo zazwyczaj te domowe sa bardzo slabe na pewno mu by to wyszlo na zdrowie


a ten link ahahah nie mow ze chodzi o ten post niejakiego zniszczonego z *** jezeli tak to moj comment : <ROTFL>

LUKI
06-08-06, 18:07
na priv

co do tego postu to o ten wlasnie mi chodzi, tylko ze chlopak ma chyba 26 lat%-)

zaqzaq
21-08-06, 11:10
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=1251 - tutaj masz dobrą diete, tylko to co dopisałem tez przeczytaj

przelicz sobie ilość białka, węgli i tłuszczy pod swoje zapotrzebowanie