PDA

Zobacz pełną wersję : DIETA NA MASE-do sprawdzenia:)



Paker666
15-04-08, 01:48
Witam mam 16 lat cwicze od 6 miesiecy stosuje diete ktora zaraz przedstawie mam zamiar rowniez kupic odzywki ktore przedstawie ponizej prosze o sprawdzenie co jest do poprawy ,czy odzywki są dostosowane do tej diety i czy rozmieszczenie odzywek jest dobre :)Wiem ze nie jest to dieta profesionalna poniewaz nie jestem jeszcze az tak dobry w tym temacie.

Sniadanie 6.30
owsianka+3 jaka na twardo+ ciemne pieczywo+Olimp - Super Whey Gainer 4000(ile najlepiej gram spozyc?)
2 Sniadanie 10.00
ciemne pieczywo+ogorek+pomidor+ser bialy+mleko+salata+2 jajka
Obiad domowy 14.30
zazwyczaj :zupa+piersi z kurczaka+ziemniaki+duzo salatki
Posilek przed treningowy 16.00
2 banany
Posilek po treningowy 17.30
100 gram ryzu z jabłkami+banan+Olimp - Super Whey Gainer 4000(ile najlepiej gram spozyc i czy lepiej podzielic dawke na przed treningiem i po treningu)
Kolacja 20.00
170 gram tunczyka+Olimp protein system 80 (ile najlepiej gram spozyc)

Paluch
15-04-08, 02:17
Dwa banany to bezposrednio po treningu, przed treningiem torebka ryzu,kaszy,makaron.

Po treningu to co na obiad - bialko przede wszystkim... ryz+koniecznie jakas ryba/piers z kurczaka/indyka, ew inne mieso.
Na noc twarog poltlusty z oliwa.

Na odzywki za malo stazu i za malo lat. Schowaj, za pol roku, za rok sie przydadza.

W puszcze jest 120-140 g tunczyka, czyli jakies 35g bialka... jak zjesz wiecej, to je wydalisz zamiast przyswoic.

Ale ogolnie dieta ok.

pablo91prg
15-04-08, 07:44
Gainera jeszcze walnij na drugie snieadanie bo tam moze byc mało węgli.

mały huba
15-04-08, 22:02
Po treningu obowiązkowo dużo białka, nawet te 40-50 g z pewnością się nie zmarnuję(np. dorzuć tego tuńczyka z kolacji i zostaw same system protein)

Na pierwsze śniadanie jedno źródło węgli Ci starczy(sama owsianka/bądź chleb w ilości takie aby było tam ok 100g węglowodanów),Gainera także wyrzuć i bierz go w zamian po treningu,a przed posiłkiem potreningowym.
Tak widziałbym to ja.

Paluch
15-04-08, 23:46
Popieram... tunczyk to zasadniczo dobre bialko na katabolizm potreningowy.

Ziemniaki zastap ryzem brazowym lub kasza.
Gdzie w Twojej diecie zdrowe tluszcze?

Paker666
16-04-08, 21:49
Zdrowe tluszcze czasami sobie jogurta zjem :p dzieki za oceny a czy odzywki sa dobrze dopasowane ?

Paluch
16-04-08, 23:16
zdrowosc tluszczy pochodzenia zwierzecego jest wysoce watpliwa...

Najlepiej byloby jakbys do kazdego posilku dolal troche oliwy z oliwek.
A jak nie chcesz, to powinienes przynajmniej do wieczornych posilkow, a koniecznie na noc (z bialkiem oczywiscie).