PDA

Zobacz pełną wersję : Plan do sprawdzenia-bardzo mi zależy



krab94
15-04-08, 00:16
Witam,

Jeżeli ktoś ma chwilkę wolnego czasu prosił bym o sprawdzenie mojego planu treningowego i o zmiany które urozmaiciły/poprawiły by mój plan treningowy.Z góry jestem wam bardzo wdzięczny oto mój plan:


PONIEDZIAŁEK – Klatka piersiowa górna część, barki

Klatka piersiowa górna część:

1. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ – 12, 12, 12
2. PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ – 10, 10, 10
3. ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ – 10, 10, 10

Barki:

1. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM – 12, 10, 8
2. UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM – 12, 10, 8
3. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU” – 12, 10, 10

WTOREK – Nogi, brzuch, przedramiona

1. SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ 50, 40, 30, 20
2. SKŁONY BOCZNE 10, 10, 10
3. PRZYSIADY 30, 20, 10

ŚRODA – Wolne



CZWARTEK – Klatka piersiowa dolna część, triceps

Klatka piersiowa dolna część:

1. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ – 12, 10, 8, 8
2. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ – 12, 10, 8, 6
3. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ – 3 x 12

Triceps:

1. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W SIADZIE-12, 10
2. WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM- 3 x 12 - 10
3. WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE - 3 x 12 - 10

PIĄTEK - Plecy, biceps

Plecy:

1.WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”– 12, 10, 8
2. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) – 12, 10, 8

Bicepsy:

1. UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO - 4 x 12 - 10
2. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM - 12, 10, 10
3. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU” - 3 x 10

SOBOTA, NIEDZIELA – Wolne

pablo91prg
15-04-08, 07:36
podaj coś o sobie, wiek staz, waga, wzrost
dla mnie łaczenie klaty i barków to zły pomysł

krab94
15-04-08, 15:20
mam 14 lat warze 65kg i mierze 174cm ćwiczę od listopada 2007 ale szybko się uczę...;)

pokoandloko
15-04-08, 15:40
Jak dla mnie plan...masakra. Masz 14 lat wiec za wcześnie na progresje, regresje, piramidki itp. Zrób se planik w ktorym ćwiczysz każda partie mięśniową 2 razy w tyg ale nie wiecej jak po 3 ćwiczenia na partie. Machaj małymi ciężarami to na pewno se wzrostu nie zachamujesz i se twchnike wyrobisz- mniej bedzie szkód. Pomachaj tak z rok i se dopiero układaj plan dzielony.
Uważam tak iż, gdzyż, ponieważ w tym wieku ma sie za mało testosteronu by mieśnie mogły rosnąc. Co za tym idzie nie warto sie mezyc na siłce lecz tak zrobić by powzmacniać ściegna i przygotować sie do cieżarów za jakieś 1.5 roku.
pozdrowionka

SEBAN
15-04-08, 15:50
Mnie tez niezbyt pasuje twoje połaczenie grup i jeszcze twój młody wiek i staż.....Poza tym stanowczo za mało ćwiczeń na plecy,dorzuć jeszcze ze 2min.Na bica i trica rób 3 ćwicz. po 3 serie,lub dwa po 4 serie.Pozdro!!!

SEBAN
15-04-08, 15:51
Zrób se planik w ktorym ćwiczysz każda partie mięśniową 2 razy w tyg ale nie wiecej jak po 3 ćwiczenia na partie

Co ty mu radzisz koleś?????????

krab94
15-04-08, 20:33
hmm....grzebie w tym forum i grzebie i nic wygrzebać nie mogę...;(
jak ma wyglądać plan w którym mam ćwiczyć wszystkie partię ciała mam do dyspozycji ławkę skośną do brzuszków, ławkę prostą z modlitewnikiem, gryf prosty, gryf łamany, hantle 2x 10kg. Jeżeli ktoś ma chwilę czasu i chęci mógł by ułożyć mi plan ćwiczeń abym mógł ćwiczyć wszystkie partie ciała interesowały by mnie dni poniedziałek/środa/piątek/sobota.I ćwiczenia pobrać z planu napisanego prze zemnie.(Proszę żeby nie myślano sobie że jestem leniem albo mi się nie chce wolał bym mieć porządny plan ułożony przez doświadczoną osobę)

Z góry wam dziękuje i pozdrawiam...;)

Tomek5
15-04-08, 20:57
kolega adrian w 1 posci umiescil dobre plany treningowe
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3577
dorzuć do tego cwiczenia na brzuch po kazdym treningu lub 3 razy w tygodniu

dosponujesz wystarczającym sprzętem a opis wykonywania cwiczen znajdziesz tutaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

pozdro

krab94
15-04-08, 23:25
hmm....z tego co wywnioskowałem z wypowiedzi ludzi z forum wychodzi na to że w moim wieku i początkach przygody z siłownią najlepiej jest ułożyć jeden plan treningowy który będzie zawierać ćwiczenia na wszystkie partię ciała.
Czy rozsądnie było by zrobić plan 2 dniowy w którym rozłożę ćwiczenia na 2 grupy i będę trenował je na zmianę? 1 grupa poniedziałek i sobota , 2 grupa środa i piątek (wtorek i czwartek będę odpoczywał)Jeżeli ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi to bardzo przepraszam ale mam małe problemy z pisaniem ze zrozumieniem... Jeśli ktoś zna się na tym proszę o pisanie na gg 9174872 bo chciał bym już rozłożyć sobie plan ćwiczeń i zacząć jechać z koksem.

Pozdrawiam wszystkich...;)