PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatynka dla młodocianego koksa



RobBob93
14-04-08, 22:20
Od września ubiegłego roku trenowałem codziennie przez 3 miesiące i miałem przerwe. Zacząłem znów na początku marca. Mam zamiar wziąć udział w turnieju w wyciskaniu na klate, a mój aktualny rekord wynosi zaledwie 66 kg :(, więc tak sobie myślę, żeby kupić kreatynke w czerwcu, wrześniu i grudniu, a w lutym 2009 wystartować w turnieju...

W związku z tym mam pytanie: Czy kreatyna może mi zaszkodzić w takim wieku? Mam dopiero 15 lat.

dexter
14-04-08, 22:43
ile ważysz? pamietaj zę po kreatynie zwiększysz też mase więc jeśli na tym turnieju sa kategorie wagowe to wejdziesz do wyższej i bedzie trudniej, wiec lepiej ćwicz na siłe bez kreatyny. Po 2 na kreatyne za wcześnie
pozdro

pablo91prg
15-04-08, 07:40
Zawody w wyciskaniu, heh, przez rok skoczysz moze o 30 kg i to na suplach ostro, lecz nie mysl, ze z wynikiem 100 kg wygrasz. Fakt, 100 kg to bardzo duzo jesli chodzi o wycisk, lecz teraz tak iwele osób trenuj, ze najdzie sie kilka(kilkanascie) osoób ktore Cie pokonają. Nie to żebym Cie chciał zniechęcić, wręcz odwrotnie, chcę Cie zachęcic do cieżkiej pracy. Dlatego jesli chcesz coś osiągnąc to zacznij normalne ćwiczenia. Trening na masę w dziale TRENING, najpierw obwodówka(ACT), dietka DIETA, ew. suple w odpowiednim dziale, kratyne wez dopiero przy pierwszym zastoju siły ew. masy. Serdecznie pozdrawiam i życze przyrostów.