PDA

Zobacz pełną wersję : Firma all stars



uniomd
14-04-08, 19:57
Witam, mam pytanie na temat odzywek firmy all stars... czy ktos moze mi cos powiedziec na jej temat... dobra... zla... watro kupowac...??

Z gory wielkie dzieki,
MD

DiscoKing
14-04-08, 20:02
Pierwsze słyszę o takiej firmie. Chyba nie jest zbyt popularna na naszym rynku.A co za tym idzie chyba nie jest zbyt dobra. Ale nie ja tu jestem ekspertem i nie mi ją oceniać.

uniomd
14-04-08, 20:09
No wlasnie wiem ze nie jest zbyt popularna, ale slyszalem(z jednego zrodla) ze na zachodzie jest dosc znana i uwazana za jedna z lepszych i dla tego chcialbym zweryfikowac te informacje!!

Pozdrawiam MD

Karolsw
14-04-08, 20:28
No , możliwe ze np. w Stanach jest to dobra odżywka , a tutaj w Polsce to sie nie słyszy.

Symu
14-04-08, 21:04
W niemczech bardzo popularna firma. Sam nic od nich nie bralem bo nie maja jakis powalajacych produktow ale mysle ze mozna brac.

Dobra teraz sprawdzilem i to chyba Niemiecka firma wiec może dlatego popularna :P

http://www.all-stars.de

na stronce widac ze na fibo się wystawiali, team jakiś tam mają, w każdym razie nie jest to firma krzak. Jeśli masz coś na oku to o jakość bym się nie bał.

uniomd
14-04-08, 22:29
a moze masz jakos firme godna polecenia, ktorej jakosci jestes pewien??

vinq
14-04-08, 22:47
jesli chcesz bialko to sprawdzona jest ostrowia ;)
zalezy co chcesz kupic ;P

Symu
15-04-08, 18:53
zalezy co chcesz kupic ;P
No właśnie bo nie ma chyba firmy z której wszystkie produkty by mi odpowiadały. Białka kupuje stanowczo PVL, syntraxa, optimum i więcej nie eksperymentuje (no jeszcze puszke inkospora mam ) bo już pare razy na innych się zawiodłem.

Aminki (BCAA, gluta, arginina...) kupuje z polskich firm bo w sumie nie różnią się od zagranicznych a są tanie. Chyba że mam ochotę na takie wynalazki jak Xtend.

Jakby coś jeszcze to pytaj bo nie chce mi sie tu wszystkiego wypisywać.

uniomd
15-04-08, 23:44
no w zasadzie to mam jeszcze jedno pytanie.... zaczynam od czwartku trening redukcyjny... trening na zezbe 4 razy w tygodniu i do tego aeroby po godzinie....no i sie zastanawiam jakie suplementy mam wziac do tego!!??

mały huba
16-04-08, 00:00
Rozumiem ,że aeroby wykonujesz zaraz po treningu siłowym,tak ? Jeżeli tak to zakup sobie BCAA(na www.testosterone.pl 69zł za 300 caps po 1100mg) i bierz 5 caps przed i 5 caps po treningu. Proponuję także aminki proste (fitmax,california fitness, ultimate,bądź trec.Szkół ich brania jest kilka, jednak ja proponuję taką 2x5 tabs/caps(rano zaraz po wstaniu oraz zaraz po treningu brane razem z BCAA). Do tego witaminsy oraz mieszanka magnez+cynk na noc(może by mzb,zma bądź apteczne zincas forte +chela mag olimpu/inny preparat magnezowy)

uniomd
16-04-08, 00:05
no robie zaraz po treningu!! sporo tego wszystkiego wypisales i czy to wszystko jesst potrzebne??

Dzieki i pozdrawiam!!

mały huba
16-04-08, 07:57
Wiele osób trenuje bez żadnej z tych rzeczy. To są tylko dodatki do dobrego treningu i diety, bez tego nic nie dają .