PDA

Zobacz pełną wersję : Przybieranie Masy (pytanie)



xHaNx
04-08-06, 22:29
Witam,
Jestem nowy na forum i przyszedlem tutaj z zapytaniem mianowicie jakiej odrzywki uzywac ? Co kupic?
Trenuje okolo pol roku jestem w trakcie (2tydzien) cyklu z metanabolem, waze 70kg przy okolo 185cm wzrostu :( to troche niska waga i chce to nadrobic mianowicie zalezy mi na przybraniu 10kg na masie na odzywkach gdyz niemam zamiaru sie kuć :/ Jakich odzywek uzywac ? W jakiej iloscie ? W jakim czasie moglbym to osiagnac ? Jak dawkowac ?

Z gory dzieki za odpowiedz

Jesli masz zamiar pisac ze jest tu takich milion tematow to nic nie pisz, bo takie odzywki sie powinno dobierac kazdemu indywidualnie.

Jose
05-08-06, 00:24
Jesli masz zamiar pisac ze jest tu takich milion tematow to nic nie pisz, bo takie odzywki sie powinno dobierac kazdemu indywidualnie.skoro jestes taki madry i mowisz ze sie powinno kazdemu dopasowywac indywidualnie wszystko no i z takim stazem bierzesz mete to powinienes wiedziec co moglbys wziac :roll:

LUKI
05-08-06, 09:21
Podstawowe pyt. masz diete?

@@master@@
05-08-06, 11:56
chłopie wco ty sie pakujesz jeżeli niemasz diety to po metce ci wszystko spadnie i nadal bedziesz mały ja niebiore sterydów a dzieki diecie i odpowiednim odrzywkom osiągam to samo co moi kumple bez diety na sterydach .

Jose
05-08-06, 12:46
a dzieki diecie i odpowiednim odrzywkom osiągam to samo co moi kumple bez diety na sterydach .a pewnie nawet i wiecej co niektorzy ktorzy biora jakies SAA nieprawdaz? ;]
znam to skads :]

@@master@@
06-08-06, 10:19
ale nic nieporadzimy nato że rodzą sie ludzie kturzy niemyślą

camilo1
06-08-06, 11:37
czlowieku najpierw wziales SAA....."noł komments".......staz pol roku......o lol......i chcesz teraz zeby cie po odzywkach sieklo........zonk.........i bez diety .........wydaje mi sie ze nie ma szans na takie przyrosty.a jak sie bierzesz za SAA to juz rob to porzadnie i z glowa.wejdz do dzialu doping i zapytaj

Litwin25
06-08-06, 11:46
Kiedyś tez miałem kumpla,ktory ni emając wiedzy zaczął od koksu.Miał nawet ksywe odkurzacz;p.Kiedyś zalatwil mi kredke,a było to w czasach kiedy nie było łatwo ją nabyć i sam też wziął.Potem powiedział mi ż egdyby wiedział że suple tak działają,to ni ebrałby koksu;p.Podziała na ciebie,ale ułóż diete sobie i odstaw już koks na zawsze.

Rocky
06-08-06, 11:49
no troszke nie za dobrze zrobiłes moi kolesie popełniali te same błędy ale cuz zrobic uluż w miare dobra diete i bedziesz zadowolony do tego odzywki i bedzie git na na odrzywki to za wczesnie ale po mecie ci to juz nie zaszkodzi i ach najgorsze, co do mety to jak bierzesz juz to pamietaj o odblokowaniu i porzadnej regeneracji wontroby

LUKI
06-08-06, 17:08
Rocky co do odbloku to nie trzeba go robic, chyba ze tej mety bylo duzo i dlugo trwal cykl, ale to nie ten dzial...

Jose
06-08-06, 17:34
Rocky co do odbloku to nie trzeba go robici co jeszcze? :|
nastepny temat do zablokowania bo coraz glupsze rady sie zaczynaja pojawiac :roll: