PDA

Zobacz pełną wersję : Jak spalic tkanke tłuszcową na brzuchu ???????



woojtass
04-08-06, 12:02
Mam wielki problem.
Chciałbym spalic tkanke tłuszczową na brzuchu ale nie wiem jak to zrobić.
prosze pomóżcie mi tylko nie a6w, bo tego nie uciągne

Xplayer01
04-08-06, 12:56
odpowiednia dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i duzo areobów (zacznij od 2-3 razy w tygodniu po 20-30min i zwiekszaszj ilosc dni oraz czas, az dojdziesz do ok godziny... areoby: bieganie, rowerek, skakanka, basen... najlepsze jest bieganie równym srednym tempem bez zatrzymywania sie)

Mattt
04-08-06, 14:33
no ja sie zgadzam z kolegą :mrgreen: i chce dodać jeszcze jedną rzecz. Jak robisz aeroby to rób je rano na pusty brzuch, ponieważ wtedy zmusisz swój organizm do używania rezerwowej energii czyli tłuszczyku hehe :wink: ooo przy diecie unikaj tłuszczy lecz nie wykluczaj go całkowicie, ponieważ pozbawisz się witamin a to ci na dobre nie wyjdzie :neutral: i nie jedz puźnym wieczorem lub przed spaniem

LUKI
04-08-06, 18:26
Dieta....

camilo1
05-08-06, 20:41
akurat co do tluszczy sie nie zgodze(chyba ze miales na mysli te nie zdrowe). po za tym w dietach redukcyjnych typu CKD jest dieta bialkowo-tluszczowa :D

wiesz zawsze mozesz chodzic na masaze zeby przesuneli ci tluszczyk gdzie indziej :D ale zaby go sie pozbyc obowiazkowo dieta i aeoroby :D

LUKI
05-08-06, 20:45
Matt, nie pisz takich bzdur zeby przy wycince unikac tluszczy.

Nie ma znaczenia czy to dieta zbilansowana czy ckd, czy skd, tluszcz musi byc i eliminowanie go to blad

hachi
05-08-06, 22:43
tak jak pisali poprzednicy aeroby dieta mozesz dokupic jakis spalacz TSE TS TFB L- karnityne pzdr