PDA

Zobacz pełną wersję : hardcor 8-o



pokoandloko
12-04-08, 20:24
Siemka. Zamieszcze tu mój planik na okres wakayjny(wakacyjny poniewaz teraz z powodu pewnych przypadłości nie ćwicze). Jest to planki z myśla o poprawie definicji mieśni oraz powrocie do poprzednich rozmaiarow(pamieć mięśniowa). Mile widziane komenty 8-D

treningi: pon, wt, śr, czw, pt

pon:
klata+plecy+przedramie

wt:
bary+biceps+triceps

śr:
całe nogi+pare dodatków by urozmaicić

czw:
klata+plecy+przedramie

pt:
bary+biceps+triceps

Nie bede pisał jakie ćwiczenia- preferuje wolne ciezary. Dodam tylko że to beda serie łączone i serie podwójne. Na każda partie nie wiecej jak 4 ćwiczenia małym ciężarem- ok 40% maxa. Chodzi mi o pompe mięśniowa aby włokna sie ponownie powiekszyly. Trening nie dłuzej jak 4 tyg. Acha na brzuszek znowu zrobie ABS. Trening nie dłuzszy jak 60min. czyli na ektomorfika wspaniale :-) pozdrowionka (('('-')'))

!!Piter-Parker!!
12-04-08, 20:37
Wydaje mi sie , że lepiej ćwiczyc np. pon sroda piatek po 1.5 godz troszke intennsywniej i nie tylko 4 tyg;)

lityn
12-04-08, 20:38
za wiele ci nie pomoge ale jedna rzecz mnie frustruje. chodzi o to:
pon:
klata+plecy+przedramie
czw:
klata+plecy+przedramie

nie powinno sie łączyc dwoch duzych parti miesniowych (klata+plecy) podczas jednego treningu.

pokoandloko
13-04-08, 11:05
Jak bym cwiczyl 3 razy w tyg to by mi to zajelo ze 2 godziny dziennie. Jak juz jade jakas partie raz w tyg to laduje na maxa ja a mi zalezy na pompie.
Ciagle tylko regółki i regółki...a przecież trzeba próbować nowych kombinacji. "Nie powinno się..."- a ja jestem typem sportowca któremu sie szybko nudzi monotonność 8-D pozdrowionka