PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka ważnych pytań



Karolsw
12-04-08, 11:42
Witam.

1. Czy mogę rozrabiać Whey Protein Complex 100% z mlekiem jak na odwrocie mam napisane , żeby rozrabiać z wodą ?
2.Czy to prawda , że po 5 cyklach kreatyny , jakakolwiek przestaje dawac efekty ?
3.Czy od długiego brania odżywek można mieć nadcisnienie , które prowadzi do konca brania odżywek przez jakiś czas?
4. Dobrze dobrałem suplementację do treningu na rzeźbę ? :
ZMA + HMB + CARBO(po treingu) + Thermo Speed Extreme + witaminki
5. A tu cykl na masę : Monohydrate Creatine + BCAA + Gainer
6. Do którego cyklu mogę dołączyć AAKG ?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam ;-)

Punisher
12-04-08, 12:08
1. Możesz z mlekiem, ale najlepiej jak jest odtłuszczone. Chodzi tu o walory smakowe, może trochę o rozpuszczalność...
2. Dlatego są różne formy kreatyny, aby zaskakiwa organizm nowymi. Ogranizm przyzwyczaja się do wszystkiego.
Jeżeli jednak jesteś sprytny, to możesz go oszukać. W takim wypadku zaleca się przygodę z kreatyną od monohydratu kreatyny(tak jak podales w 5 punkcie). Jedzie się na niej z 2-3 cykl, w zależności od efektów. (brak efektów nie może byc przyczyną niewłaściwej diety, tylko przyzwyczajenia się organzizmu do kreatyny. Stosuje się również przerwy między cyklami na kreatynie. Po monohydracie wskakuje się na np. jabłczan kreatyny. Później znowu inne formy kreatyny(bardziej zaawansowane). Jest ich pare.. później można wrócić do monohydratu. Można tutaj cudować...
3. Nadciśnienie... nie powiem Ci dokładnie. Ale wiem, że trzeba wspomagać np. układ krwionośny, spożywać większe ilości witamin, miec wystarczającą ilość snu... Podczas zażywania suplementów zapotrzebowanie na składniki odżywcze, mineralne, witaminy jest większe, ponieważ w tym czasie następuje szereg reakcji anabolicznych, które wymagają prawidłowego odżywiania, suplementacji itp. Organizm w wyniku niedoboru składników staje się np. bardziej podatny na choroby itp, a choroba podczas cyklu nie jest mile widziana... powiem więcej, wręcz wzbroniona.

Czemu ZMA dorzuciłeś do cyklu na rzeźbę, a na masę nie?
Czemu najpierw rzeźba, a potem masa?

6. AAKG do cyklu z kreatyną.

mocnyblog
12-04-08, 16:29
ad.1 - jak na rzezbe to z wodą

Karolsw
12-04-08, 20:07
1. Możesz z mlekiem, ale najlepiej jak jest odtłuszczone. Chodzi tu o walory smakowe, może trochę o rozpuszczalność...
2. Dlatego są różne formy kreatyny, aby zaskakiwa organizm nowymi. Ogranizm przyzwyczaja się do wszystkiego.
Jeżeli jednak jesteś sprytny, to możesz go oszukać. W takim wypadku zaleca się przygodę z kreatyną od monohydratu kreatyny(tak jak podales w 5 punkcie). Jedzie się na niej z 2-3 cykl, w zależności od efektów. (brak efektów nie może byc przyczyną niewłaściwej diety, tylko przyzwyczajenia się organzizmu do kreatyny. Stosuje się również przerwy między cyklami na kreatynie. Po monohydracie wskakuje się na np. jabłczan kreatyny. Później znowu inne formy kreatyny(bardziej zaawansowane). Jest ich pare.. później można wrócić do monohydratu. Można tutaj cudować...
3. Nadciśnienie... nie powiem Ci dokładnie. Ale wiem, że trzeba wspomagać np. układ krwionośny, spożywać większe ilości witamin, miec wystarczającą ilość snu... Podczas zażywania suplementów zapotrzebowanie na składniki odżywcze, mineralne, witaminy jest większe, ponieważ w tym czasie następuje szereg reakcji anabolicznych, które wymagają prawidłowego odżywiania, suplementacji itp. Organizm w wyniku niedoboru składników staje się np. bardziej podatny na choroby itp, a choroba podczas cyklu nie jest mile widziana... powiem więcej, wręcz wzbroniona.

Czemu ZMA dorzuciłeś do cyklu na rzeźbę, a na masę nie?
Czemu najpierw rzeźba, a potem masa?

6. AAKG do cyklu z kreatyną.

Nie mam pojęcia za bardzo o ZMA , a ktoś mi tam kiedyś napisał żebym dodał go na trening rzeźbowy.

Najpierw wiadomo - masa , potem rzeźba tylko tak napisałem nie po kolei nie wiem czemu :p

aha jeszcze jedno... w drugim rozumowaniu o cyklach ;p. Wlasnie też nie wiem czy dobrze robie bo np. Kwieceń sie masuje a Maj rzeźbie. Nie wiem czy właśnie dobrze robie przemieniając tak ras masa raz rzeźba , ale to dopiero tak drugi miesiąc bo wcześniej się tylko masowałem. Mam krótki staż i dopiero wprowadziłem rzeźbę ale nie wiem czy dobrze ćwicze ? A jeszcze jedno.. co mogę dodać do cyklu na rzeźbe zamiast tego ZMA ?

LeBron23LBJ
12-04-08, 20:17
jesli dobrze zrozumiałem to ty robisz miesiac mase potem miesiac rzezbe i potem znow miesiac mase i potem znow miesiac rzezbe, itd. ???

Karolsw
12-04-08, 21:13
jesli dobrze zrozumiałem to ty robisz miesiac mase potem miesiac rzezbe i potem znow miesiac mase i potem znow miesiac rzezbe, itd. ???

tak , ale dopiero tak 2 miesiąc :P

Punisher
12-04-08, 22:20
To za krótki okres ten miesiąc za miesiącem.
ZMA możesz brać cały czas, bez względu czy masa czy rzeźba.
Przeczytaj podwieszone o ZMA zeby chociaz troche wiedziec o czymś co się chce brać, bo ja nie wyobrażam sobie, żeby stosować coś i nie wiedzieć dokładnie co to jest... Ja zawsze muszę wiedzieć od A do Z:)

Karolsw
13-04-08, 09:25
hehe.. ok dzięki za pomoc ;) - SOG