PDA

Zobacz pełną wersję : świczenia na spalenie tkanki tłuszczowej z klatki piersiowej



Sebqa
09-04-08, 14:14
siemano wszytkim mam prośbę czy mógł by mi ktoś poradzić jakiś dobry trening na spalenie tkanki tłuszczowej z klatki piersiowej.
Pozdrawiam Sebqa

stefan1607
09-04-08, 18:33
Mysle że nie powinien on się wiele różnić od treningu siłowego, jedynie powinieneś robić te ćwiczenia z mniejszym obciążeniem i większą ilością powtórzeń. Możesz także robić pompki, ja kiedyś robiłem ciekawe pompki na hantlach dopóki jeszcze nie zmajstrowałem sobie ławki i gryfu z obciążeniem i musze przyznać że te pompowanie bardzo pomogło mi w wyrobieniu sobie siako takiej klatki :D

pablo91prg
09-04-08, 20:04
Tk. tłuszczowej nie spala się miejscowo. Musisz zastosować diete i trening na redukcje i dołożyć aeroby. Do tego jakieś BCAA aby nie tracic masy mięsniowej. Pozdrawiam.

Kubush
09-04-08, 23:15
Mnie też interesuje ta sprawa.
Niedawno zacząłem ćwiczyć i nie interesuje mnie zwiększanie masy mięśniowej, ale mam takie męskie cycki które chciałbym spalić.
Co proponujecie w tym celu? Jakie ćwiczenia?

Jaco...
10-04-08, 18:08
na takie cycki i na cala reszte ciala to moze wam pomoc takie malo znane cwiczenie :P....Bieganie Panowie bieganie ...40-50min 3 razy w tyg na poczatek :) ...latwo,zdrowo i przyjemnie ....pozdrawiam

Wiki
10-04-08, 20:15
Mialem ten sam problem. Szybko mozna sie z tym uporac stosujac diete z ujemnym bilansem kalorycznym, zaczac cwiczyc na rzezbe ewentualnie na sile, do tego areoby typu (bieganie, skakanka, rower, basen) + thermoospeed albo jakis inny spalacz, i tluszcz zniknie lada moment. Ja zgubilem jakies 16kg easy:P wytarczy chciec. Pozdro

Toomekk6
10-04-08, 21:19
Mam takie pytanko.
Mam troche tłuszczyku na klatce czy robiąc trening na siłe po jakimś czasie ten tłuszcz zniknie? czy trzeba redukcje zrobić?

Wiki
10-04-08, 21:35
Zalezy ile masz tego tluszczu. Jezeli masz mało to cwicz na sile, diete trzymaj taką jak do siłówki... A jezeli masz sporo i koniecznie chcesz cwiczyc na siłe to zmien diete na redukcyjna, a trening zamiast na rzezbe niech pozostanie siłowy.

Lordunio
10-04-08, 22:47
Wiki widzę, że mi też możesz pomóc. Ja nie jestem gruby, ale właśnie mam tłuszczyk odłożony właśnie w klatce i jest go całkiem sporo, wstyd ze znajomymi nad wodę jeździć, dobrze, że wyrozumiali są. :D hehe To, że zbliża się okres wakacyjny to chciałem się tego wreszcie pozbyć.
Moje zapasy zawdzięczam podstawówce, bo wtedy sobie tego nabrałem.
Byłem wtedy bardzo gruby. Zacząłem grać w piłkę wszystko pięknie mam 180cm i 73kg, a tłuszcz na cyckach siedzi. :/
Jak długo męczyłeś się z tym problemem?
Aha i jaki byś spalacz proponował? - tylko nie Olimpu, bo ludzie na niego mimo wszystko narzekają, a i nie zalecany jest na serce. Narazie mam l karnityne treca. :P
Znajomy mi mówił, żeby trzymać ujemny bilans kaloryczny, mniej węglowodanów, białka więcej i trening na masę mogę spokojnie cisnąć i podobno zejdzie.

Ewentualnie podrzuć mi na PW, jak miałeś trening rozpisany.

Wiki
11-04-08, 16:04
Hmm mozna to rozwiazac na wiele sposobow. Jezeli masz grudki z tluszczu na piersi, suty obrzękle (jezeli cycki przypominaja kobiece) to prawdopodobnie masz ginekomastie... Ginekomastia to choroba ktora doskwiera 2/3 chlopcow w wieku od 8 do 14lat i 1/3 mezczyzn powyzej 60. Jest to nadmierne gromadzenie sie tluszczu w okolicy gruczłu (suta xD). Ginekomasita moze byc usowana na 3 sposoby.
1 to wyciecie chirugrgiczne ale to tylko wtedy gdy juz nic nie pomaga i masz grudki z tluszczu i juz klamka zapadła.
2 sposob to jest liposukcja czyli odessanie tluszczu (jest to dla ludzi przy kasie, mozna to usunac cwiczeniami bo tkanka jest bardziej plynna, ale latwiej odessac;P),
3 Moim zdaniem najlepszy sposob to cwiczenia. Ktore skutkuja przy tkance tluszczowej bardziej plynnej. (Z grudkami nie wiem jak to jest bo ich nie mialem)
Cwiczenia moga być na mase, siłe, lub rzezbe, najwazniejsze zeby w ogole jakies byly. Oczywiscie najszybsze efekty dadza cwiczenia na rzezbe.
Dieta musi byc bardzo uboga w weglowodany, bo z nich sie czerpie energie i one odkladaja sie jako tluszcz w organizmie gdy jest ich nadmiar. Zastapic je trzeba białkiem po to zeby nie spalac miesni, tluszczu nalezy spozywac jak najmniej. Czyli typowa dieta redukcyjna. Dieta ta znajduje sie na tym forum w dziale "dieta" w podwieszonych. Opisal ja chyba Ryniu :P.

Co do spalaczy, to l-karnityna jest bardzo dobra, ja do tego dodał bym thermospeeda albo cleanburnixa

Lordunio
11-04-08, 17:24
Mam zamiar zakupić l karnityne, thermo (beta 3) - mało znane chyba, ale słyszałem, że dobre i zdrowiu nie zaszkodzi. Jeszcze jakieś HMB Olimpu, walne sobie dietę redukcyjną, trening na rzeźbę i będzie. :P
Wielkie dzięki
Długo trzeba się męczyć? Tzn ile 6-8 tygodni wystarczy?

Wiki
11-04-08, 21:17
Zalezy od tego ile masz do zrzucenia, genetyki oraz przemiany materii. Ale pewnie pujdzie ładnie w okresie pierwszych 3 miesiecy powinienes zrzucic 5-12kg. Nie oszczedzaj sie z areobami :] powodzenia :P

Wiki
11-04-08, 21:19
A zapomnialem... :D nie kupuj hmb, to sie nie oplaca za bardzo, duzo kosztuje male skutki (to jest produkt raczej dla kulturystow ktorzy jada na zawody, "dopina koszulke na ostatni guzik:P")

Lordunio
11-04-08, 22:08
Słuchaj tak jak pisze, mam 180cm i 73 kg, tylko ten tłuszcz odłożony. :P
Nie jest jego jakaś specjalna ilość, bo zarysy mięśni widać. :D
Aha i to nie jest ta choroba co Ty wysłałeś :D
Z tym HMB to zdania strasznie podzielone są, wyszełem z założenia, że sam muszę spróbować. :P

Mój tydzien wygląda tak:
Piłka 2, 3 razy w tygodniu
Siłownia 3 razy w tygodniu
WF szkolny 3 godziny :P

Kupuję takto:
-l karnityne - Treca
-thermo spalacz - beta 3
-i mimo wszystko to HMB
-Białko treca - też poprawia spalanie
-zielona herbata
-carbo
-BCAA

Do wakacji się wyrobie?
Jeszcze na mój plus dziala, to, że w piłkę gram. :P

Wiki
11-04-08, 22:27
Od kiedy cwiczysz? Treningi ok, ja mam tak samo zawalony dzien tylko innymi treningami :P. Nie kupuj carbo przy redukcji! :P To weglowodany ktore trzeba ścinać:P Reszte mozesz brac, pamietaj o diecie i jak bedziesz wcinal białko to nie za duzo (w sensie jak zjesz sniadanie, 2 sniadanie, obiad itd. i beda to pelnowartosciowe posilki ktore maja zapotrzebowanie bialkowo-weglowodanowe i kaloryczne w sam raz na diete redukcyjna; nic dodac nic ujac, to białka nie jedz. Chyba ze wliczysz białko w diete)

Musisz sobie obliczyc ile powinienes jesc bialka i wegli itd. na swoje rozmiary;p
Białka(suplementu) nie uzywasz jako dodatek, tylko musi byc wliczone w diete. Inaczej nic nie spalisz jak bedziesz za duzo jadł ;d
Nie wiem jakie bedzie zapotrzebowanie dla ciebie, ale mozesz je sobie obliczyc... Poszukaj jakiegos działu z dieta redukcyjna, chyba jest w podwieszonych. Tam masz wszystko;d Dla mnie np. to jest gdzies 260b i 185w w fazie koncowej diety, przy wzroscie 174cm i wadze 78kg. Pamietaj ze musisz powoli przyzwyczajac swoj organizm do ograniczania weglowodanow i czerpania energi z bialka.

Hennry123
18-07-08, 14:10
mam 14 lat i też mam problem z klatka ćwicze wiec mam trochę wniej mięśni ale też tłuszczu dużo (nie jak u kobiety) i ćwicze około 1,5 godziny i gram w piłeke ciągle biegajac z 3,5 godziny a jem tak niejem kolacji i obiad spokojny nie za dużo i śniadanie normmalne i ciągle mam tłuszcz czego mi brakuje???

pimols
18-07-08, 15:13
Słuchaj tak jak pisze, mam 180cm i 73 kg, tylko ten tłuszcz odłożony. :P
Nie jest jego jakaś specjalna ilość, bo zarysy mięśni widać. :D
Aha i to nie jest ta choroba co Ty wysłałeś :D
Z tym HMB to zdania strasznie podzielone są, wyszełem z założenia, że sam muszę spróbować. :P

Mój tydzien wygląda tak:
Piłka 2, 3 razy w tygodniu
Siłownia 3 razy w tygodniu
WF szkolny 3 godziny :P

Kupuję takto:
-l karnityne - Treca
-thermo spalacz - beta 3
-i mimo wszystko to HMB
-Białko treca - też poprawia spalanie
-zielona herbata
-carbo
-BCAA

Do wakacji się wyrobie?
Jeszcze na mój plus dziala, to, że w piłkę gram. :P
mozesz tez kupic blonnik z VPX nie wiem jakto sie dokladnie nazywa ale podbno calkiem niezle;d

DaVe23
31-08-08, 02:53
temat juz troche nie ruszany ale musze sie dolaczyc

problem "kobiecych" piersi z tego co patrzylem po zdjeciach z dziecinstwa mam przynajmniej od 8 roku zycia :/ bylem tlustym dzieckiem i pewnie stad ten problem :/ potme w wieku 18 lat zaczalem cwiczyc az po dzis dzien z malymi przerwami :/ mam 21 lat i nie moge sobie z tym problemem poradzic :( :( cwicze na mase, z bicepsow, ramion barkow jestem bardzo zadowolony wszystko jest tak jak ma byc :/ ale klatka to koszmar :( nie moge sobie pozwolic na diete redukcyjna, bo nie chce stracic tej masy ktora osiagnalem ciezkim treningiem :/ i sam juz nie wiem co dalej z tym problelm robic :/

Łuki
03-09-08, 13:59
Ja też mam tak zwane męskie cycki mam 13 lat.Dziewczyny z klasy sie ze mnie nasmiewaja. Powiedzcie mi jak najlepiej to spalic.Piszcie szybko odpowiedzi. Z gory dzieki.

Łuki
03-09-08, 14:07
A i jeszcze za 2 tygodnie mam basen wiec chce troche zgubidz tego tluszczu piszcie jak naszybciej pls. :/

cacek
05-09-08, 21:04
mam ten sam problem, brzuch w miare plaski ale ten tluszcz na "cyckach",
pompki nie pomagaja raczej, zastanawiam sie nad drazkiem, dodam ze silownie nei wchodzi w gre, co poza tym bieganiem i skakanka,
znacie jakies dobre sposoby? dzieki

cacek
11-09-08, 08:23
cokolwiek?

cacek
20-09-08, 21:25
czy cwiczenia z tym przyrzadem moga pomoc??
moze ktos w koncu pomoze?