PDA

Zobacz pełną wersję : 1.brak sily 2.brak pompy



sami_wiecie_kto
08-04-08, 18:56
siema. Mam taki problem. Ostatnio zacząłem odczuwać brak siły na treningach. Po nich jestem w ch zmeczony a pompa jest mała. W ogole przestalem miec zakwasy na tricepsach i to mnie jakos martwi, reszta ok. Jesli pompa jest to schodzi po treningu brzucha wykonywanym po siłowni (max 30min). Mozliwe ze odczuwam skutki malych melanzow +jazz? zdarza sie, choc rzadko -raz,dwa w miesiacu max ;]. dietke mam wydaje mi sie dopiętą, staram sie utrzymywac. Jestem ok miesiac po cyklu Cp wiec moze jakos przez to gorzej mi sie cwiczy, ze przestal byc dostarczany :). jak bedzie potrzeba to wysle dietke i trening. Mam nadzieje ze dzialu nie pomylilem :) pozdro

Włodi90
08-04-08, 19:58
daj odpocząć mięsniom z tydzien i zmień trening na inny... może pomoże

pablo91prg
08-04-08, 20:51
Jw, przetrenowanie zapewne.

sami_wiecie_kto
08-04-08, 21:19
akruat ciagle na silowni daje z siebie wszystko ;] bo jak tak nie zrobie to mam zly humor :). To co? Wolalbym aby obeszlo sie bez przerwy w cwiczeniu. Moze jakas dodatkowa energia przed? na tricepsy polecacie zmiane?:
WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU ( 3x10)
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA (3x10)
POMPKI W PODPORZE TYŁEM (12 10 8)
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM (3x10)
co wy na to?

sami_wiecie_kto
09-04-08, 16:51
chyba jednak przerwa.. dzisiaj poszedlem (plecy bicepsy). Zaczynalem od mc, nie dalem rady. Kiedy isc na silownie? w srode? czy moze odpuscic ten tydzien tez i dopiero za 2tyg, w pon (21.04)?

Mieczu93
09-04-08, 18:39
lepiej idź od poniedziałku, żeby zacząć normalny tydzień ćwiczeń ;)

Wiki
10-04-08, 20:28
Mozliwe ze sie przetrenowales albo masz tzw. zastuj miesni... Zeby to zwalczyc najlepiej zrobic sobie tydzien przerwy od wszystkich ciezkich prac fizycznych:P. Moze to tez byc spowodowane spalaczami lub w twoim wypadku tym "jazzem" Jezeli bierzesz cos np jakies pochodne amfetaminy, to moze byc jeden z glownych powodow przemeczenia i braku sil, nalezy to odstawic i sily wroca lada moment:)

sami_wiecie_kto
10-04-08, 23:40
a wf w szkole?^^. Nie no, twardych nie tykam;] na spalaczu tez nie jade. tak wiec przerwa :) dzieki

Wiki
11-04-08, 16:11
Zalezy jaki WF:P (nie forsowac sie:P) przebiec sie mozesz, fikolka tez mozesz zrobic, ale biegnac na 2km raczej nie :P