PDA

Zobacz pełną wersję : Czy robić sobie przerwę?



HANS
08-04-08, 17:05
Odpoczynek 2 tygodnie po cyklu na mono kreatyny? Muszę podkreślić że efekty miałem marne (z różnych względów) i nie jestem pewien czy może mi coś spaść z mięśni. Czy może ćwiczyć dalej bez przerwy?


I jeszcze jedno pytanko, Zamierzam przed wakacjami zrzucić troszkę tłuszczyku, a nabrać masy mięśniowej. Zakupię do tego jakieś białko i co radzicie jeszcze? (nie chce spalaczu sam dam rade)

Daro17
08-04-08, 17:46
Przerwę raczej możesz zrobić zawsze jak czujesz, że twój organizm jej potrzebuje.
Jednak jeśli nie potrzebuje a jesteś tylko odrobinę zmęczony to zrób tydzień lżejszych treningów czyli takich na 50% twoich możliwości.
Mięśnie będą nadal pobudzane więc na pewno nie opadną.
A trening na 50% to odpoczynek i przyjemność :)

HANS
09-04-08, 08:26
Nikt już nie pomoże?

Rickey
09-04-08, 12:30
Jeśli ten cykl marnie ci siadł to możesz zrobić przerwę, ale ja bym radził tydzień a nie dwa. Zobaczysz, że po tygodniu twój organizm będzie wypoczęty i gotowy do "działania". I po tygodniu odpoczynku nie powinieneś odczuwać żadnych spadków siły.

Jeśli zależy ci na zrzuceniu tłuszczyku a nabraniu masy to poleciłbym coś takiego: L-karnityna+białko+BCAA.
Pozdro!!

HANS
09-04-08, 21:50
A dobrze będzie zamiast L-karnityna kupić sobie herbatkę "figura" czy coś takiego. Podobno dobre i skuteczne.

Czyli białko+BCAA+ herbatka hehe