PDA

Zobacz pełną wersję : jak brak krete jaka i co z nia brac ??



Gringo
05-04-08, 20:05
Wczesniej załozyłem temat dotyczacy kreatyny i nikt mi nie odpowiedzial ...;/ .... prosiłbym o polecenie jaką kreatyne brać i jakie inne odzywki brac wraz z nią... ile czasu i jakie ilosci ??


za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje

wiek18
staż 18 miesiecy


pozdrawiam

Wiki
05-04-08, 20:08
pierwszy cykl kreatynowy? jak tak to najlepiej jakis monohydrancik ;P czyli np. vitalmaxa monohydrant (taka zielona) podobno bardzo dobra na 1 raz, do tego moze byc jeszcze jakies bialko i carbo

Paq
05-04-08, 20:10
Wiesz czemu nikt Ci nie odpowiedział ?
Bo odpowiedź jest w podklejonym temacie ;] A poza tym szukaj... To nie boli ;)

Gringo
06-04-08, 00:20
dobra nie zasmiecam .. wybaczcie .. ;] ...

znalazlem cos takiego warto kupic ??

ACTIVITA CREATINE POWDER
100 % monohydrat kreatyny

Kreatyna to składnik naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia ona produkcję energii (ATP), stymuluje wzrost białek mięśniowych a tym samym zwiększa masę mięśniową.
Podawanie kreatyny korzystnie wpływa na przyrost beztłuszczowej masy ciała i wydolność podczas intensywnego treningu oporowo-sprawnościowego.

Wartosc energetyczna: 100g - 34kJ / 8 kcal 1porcja (5g) - 1,7 kJ / 0,4kcal

Wartość odżywcza100g 1 porcja (5g)Białko 0g 0g Tłuszcz 0g 0g Węglowodany 2g 0,1g Monohydrat kreatyny 98g 4,9g

Kreatyna ma silne działanie anaboliczne przy wchłanianiu z dekstrozą. Podawana w połączeniu z ACTIVITA HMB,ACTIVITA BCAA pomaga w szybkim przyroście suchej masy mięśniowej.


Dextrose Powder 500 g

Dekstroza to cukier prosty poprawiający bilans energetyczny organizmu oraz wydolność i wytrzymałość treningową. Efekt ten można zwiększyć poprzez jednoczesne stosowanie dekstrozy z kreatyną. Dekstroza zwiększa wydzielanie insuliny, która z kolei ułatwia transport kreatyny do komórek mięśniowych. Dzięki temu stężenie kreatyny we krwi może wzrosnąć nawet do 50%.

Wartość energetyczna 100g: 1700kJ/400 kcal

Wartość odżywcza 100g:
Białko 0g
Tłuszcz 0g
Węglowodany 100g

Maksymalne przyrosty masy mięśniowej uzyskuje się przy połączeniu dekstrozy z ACTIVITA CREA POWER SUPER FORMULA (zawiera dodatkowo l-glutaminę, taurynę) lub z ACTIVITA CREATINE POWDER. Aby nasilić działanie należy rano i wieczorem spożywać

Whey Gainer - ODŻYWKA WĘGLOWODANOWO-BIAŁKOWA Z DODATKIEM WITAMIN I MINERAŁÓW

WHEY GAINER jest odżywką energetyczno-białkową w proszku opartą na bazie wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego oraz hydrolizatu białka pszennego z domieszką witamin i minerałów. WHEY GAINER to kompleksowy preparat zawierający odpowiednie proporcje węglowodanów o różnej długości łańcucha ( mono- , di- , polisacharydy ) i białka. Dzięki dużej koncentracji "dobrych węglowodanów" i glutaminy jest doskonałym suplementem dla osób mających problemy z nabieraniem wagi do wspomagania treningu mającego na celu zwiększenie masy mięśniowej. Podnosi kaloryczność diety bez przeciążania układu pokarmowego. WHEY GAINER polecany jest dla sportowców wyczynowych, a także dla osób aktywnych jako uzupełnienie codziennej diety w naturalne składniki odżywcze, niezbędne do odnowy organizmu.

zapewnia szybki przyrost masy
aż 375 kcal w 100 g
20 % łatwo przyswajalnego białka najwyższej jakości
tylko 0,8 g tłuszczu w 1 porcji
zawiera aktywatory metaboliczne
zawiera glutaminę i aminokwasy rozgałęzione BCAA
dostępny w wielu oryginalnych smakach

Wartość odżywcza: 1 porcja - 50g

Wartość energetyczna jednej porcji: 795,3 kJ/187,4 kcal



100g 1 porcja Białko w tym : (g) 20,0 10,0 serwatkowe (g) 12,0 6,0 pszenne (g) 8,0 4,0 Węglowodany (w tym:) (g) 70,8 35,4 Cukry (g) 70,3 35,2 Tłuszcz (g) 1,5 0,8

NIKOLIS 168
06-04-08, 12:01
Ja bym wział sprawdzone odzywki takie jak mono z Universala (biore i fajnie idzie)
Vitalmaxa (kilka razy brałem i nie narzekam), Mega Capsy z Olimpu. Od dekstrozy lepsza tauryna, ale jak chcesz to polecam Dextro Juice z Olimpu, smak oki i cena do zniesienia. Jesli chodzi o gainery to proponuje cos sprawdzonego jak np. Mass XXL, Gain Bolic, Monster Mass, Magnum 8000, Weider Mega Mass, Mutant Mass, Whey Mass Gain, Top Mass.

Mieczu93
06-04-08, 12:24
Nikolis, mówisz że bierzesz teraz universala i że fajnie idzie... fajnie znaczy jak? :) ile już ją bierzesz i jakie masz efekty?

NIKOLIS 168
06-04-08, 14:01
Zgadza sie biore mono Universala z Cp i 4,8kg Mass XXL dopiero 10dni ale juz czuje troche spompowane łapy,klate. Wyrazny wzrost siły na treningu ogolnie to jest moj 5cykl na mono i nie narzekam, niewiem czy przyrosty to dzieki CP, ale ja jestem zadowolony i moge ja polecic. Pzdr:)

Mieczu93
06-04-08, 16:13
aha :) bo ja wezmę na pierwszy cykl chyba mono univesala + gainer jako uzupełnienie diety, pewnie mass xxl (teraz biore massa xxl i nawet widzę efekty) no i nie wiem co jeszcze by sie przydało... Może jako dopalacz AAKG, może jakaś gluta, sam nie wiem.

NIKOLIS 168
06-04-08, 16:18
AAKG fajnie pomuje polecam to z Treca, Gluta tez jest dobra ale jak masz kase to zarzuc ja po cyklu w celu utrzymania zdobydych osiągów. POZDRAWIAM:)

Mieczu93
06-04-08, 16:35
dzięki za odpowiedzi, song poleciał ;)

Gringo
06-04-08, 16:59
Dobra Dobra .. wiec tak


Olimp CREATINE MEGA CAPS jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu.

Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.

Suplementacja diety olimp CREATINE MEGA CAPS powoduje:
szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii)
znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
działanie antykataboliczne
zwiększone uenergetycznienie organizmu

Zalecana dzienna porcja :
4 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe.

1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg ! najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny

150 kapsułek w opakowaniu = 187,5 g kreatyny
3 x 150 kapsułek w opakowaniu = 562,5 g kreatyny
to obliczylem ze mi starczy na 8 tyg ...
do tego gainer
HI TEC Whey Mass Gain jest klasyczną odżywką węglowodanowo-białkową (z 20%-ową zawartością białka serwatki) wzbogaconą o substancje odżywcze potrzebne sportowcom do uzyskania szybkiego przyrostu masy ciała. Suplement Hi Tec Whey Mass Gain jest szczególnie polecany kulturystom szczupłym o szybkim metabolizmie w okresie budowania masy ciała i siły mięśni.

Odżywkę HI TEC Whey Mass Gain poleca się również zawodnikom w konkurencjach wytrzymałościowych w celu całościowego uzupełnienia diety. Jesteś "hardgainerem", masz ograniczony budżet, zaczynasz dopiero trening i chcesz aby Twoja masa rosła jak najszybciej? Hi Tec Whey Mass Gain to produkt dla Ciebie.

HI TEC Whey Mass Gain zawiera bardzo dobrze wchłaniany przez organizm "wstępnie przetrawiony" zespół węglowodanów uzyskany w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi pszennej i kukurydzianej. Składnik białkowy pochodzi z białek serwatki. W celu zwiększenia skuteczności preparatu dodano aminokwasy rozgałęzione (BCAA), które działają anabolicznie. Hi Tec Whey Mass Gain zawiera najważniejsze witaminy, minerały oraz pierwiastki śladowe, które pobudzają metabolizm białek i węglowodanów w celu uzyskania lepszych efektów przyrostu masy ciała oraz mięśni. Suplement HI TEC Whey Mass Gain polecany jest do wspomagania zawodników szczupłych o szybkim metabolizmie w okresie budowania masy ciała i siły mięśni.

Wartość odżywcza w 100 g / w 50 g Hi Tec Whey Mass Gain :
białko 20,3 g / 10,0 g;
tłuszcz 1,1 g / 0,5 g;
węglowodany 79,1 g / 38,4 g;
niacyna 9 mg / 4,5 mg;
wartość energetyczna 1614 kJ (380 kcal) / 807 kJ (190 kcal);


Sposób użycia HI TEC Whey Mass Gain :
Około 50 g (5 łyżek stołowych) odżywki Hi Tec Whey Mass Gain należy rozpuścić w 250 ml mleka. Zgodnie z zapotrzebowaniem można spożywać do 5 porcji dziennie, między posiłkami.


2x dziennie czyli na 6 tyg

do tego tauryna treca 2 kapsy dziennie ...

dobre to wszytsko na jedne cykl kreatynowy ??

pozdrawiam

lupa KOKS
06-04-08, 20:56
JA mam pytanie ??? Jak dawkowac kreatyne 1250 caps!!! kumple mowia ze 8 kapsułek rano i po trenigu a na opakowaniu pisze ze 4 po treningu!!! prosze o odpowidzi!!!!