PDA

Zobacz pełną wersję : Poczotkujacy



kml88
29-07-06, 21:38
Witam wszytskich
Mam 171cm i 54 kg bardzo chciałbym nabrac na masie i do tego miec fajna rzeźbe nie zam sie na tym wogóle wiec mam nadzieje ze tu mi wszystko dokładnie wytłumaczycie:].
Chciałbym zeby ktos kto na tym dobrze sie zna ułozył mi trening i jakas diete bo wiem ze bez tego nie ma efektów. Chciałby taki trenig gdzie nie wymagane sa jakies ciezary bo nie posiadam a nie mam kasy na siłownie chyba ze dacie jakis pomysł na zrobienie samemu cieżarów
Czekam na jakies profesjonalne rady ale pisane ludzikim językiem(nie jestem wtajemniczony)hehe
Pozdrawiam wszystkich

Jose
29-07-06, 21:50
poczytaj troche forum bo naprawde zygac sie chce jak sie codziennie czyta zeby ktos ulozyl plan albo diete :roll:

kml88
29-07-06, 21:59
no czytałem ale nie znalazłem zadnej wiadomoscie gdzie posze trenig bez cizarów zawsze jest jakies sztangi maszyny

Raskus
30-07-06, 02:57
Przysaidy, pompki na podwyzszeniu, normalne pompki, pomppki robione wąska i co jeszcze?? Cwiczenia izolowanie poszukaj sobie wnecie i uloz plann.

Xplayer01
30-07-06, 09:41
mozesz skorzystac tez z tego - http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm ale bez siłki ładnej masy/rzezby nie zrobisz :P

Raskus
30-07-06, 10:50
j/w to mzoe byc na dobry poczaatek, male przygotowanie miesni do treningu jaki bedziesz cwiczyc pozniej. Zacznij chodzic na silownie badz zakup sobie jakis sprzęt.

kml88
30-07-06, 11:46
Dzięki za wstępne wiadomosci moze zakupie cos po 18 urodzinkach:D
Tylko nie wiem co by sie najbardziej opłacało kupic poza atlasem ( na to chyba mnie stać nie bedzie i miejsca na niego tez nie mam:p )
Narazie mam takie spręrzyny na poczatek chyba dobre ułoże se plan z ćwiczeniami z tej strony domatora

Xplayer01
30-07-06, 14:47
lepszym rozwiązaniem od atlasu będzie - ławka (prosta z mozliwoscia robienia skosu), sztanga, 2 hantelki i obciązenie...