PDA

Zobacz pełną wersję : podrzuc plan za soga



lachu
05-04-08, 08:41
panowie mam prosbe

niech ktos podrzuci mi jakis plan noo taki aby jak najwiecej zwiekszyc

obwód ramion w jak najkrutszym czasie!!!!!!

rozdaje mnustwo sogów

grzesiek7124
05-04-08, 08:56
Dlaczego zależy Ci na rozwoju ramion ? Przecież to mała grupa mięśniowa i nie jest najważniejsza. Według mnie nie powinno skupiać się "na pierdołach". Dodaj wagi ciała to ramiona też urosną.

Nie ma jednego i najlepszego treningu dla każdego. W tym właśnie tkwi "sęk", trzeba eksperymentować ze swoim ciałem. To co dla jednego jest "dobre" dla innego może nie przynieść "nic". Nie wiemy też jak ćwiczyłeś wcześniej. Poza tym trening nie przyniesie oczekiwanego efektu jeżeli nie masz optymalnej dla siebie diety. Spójrz na wielu ćwiczących. Ćwiczą latami, a wyglądają tak samo jak na początku swojego stażu. Dlaczego tak jest ? Mówiąc najprościej "odżywiają się powietrzem".

Grzesiek.

qveer
05-04-08, 11:09
Dokladnie jak powiedzial moj poprzednik. Na lepsza pompe w rekach polecam po treningu "dobic sie" sama sztanga, dobrze wtedy czuc pompe na bicepsie. I nie mozna zapominac tez o dobrym treningu tricepsa.

Andr3w
05-04-08, 12:59
pon
biceps, plecy
wtorek
kaptury, barki
sroda wolne
czwartek
przedramienia , brzuch
piatek
klata tric
A na bica ja robie cwiczenia stanie ze sztanga, z hantlami i 21 czyli 5 powturzen calych, 5 do polowy, 5 od gory do polowy i 5 calych boli ale puchnie :)


Jesli pomoglem daj soga!

lachu
05-04-08, 13:01
dobre dzieks

P. K.
05-04-08, 14:17
pon

A na bica ja robie cwiczenia stanie ze sztanga, z hantlami i 21 czyli 5 powturzen calych, 5 do polowy, 5 od gory do polowy i 5 calych boli ale puchnie :)



Weś się najpierw za matme puźniej za udzielanie rad !
21 robi się inaczej! Najpierw od dołu do połowy (7) potem od połowy do góry (7) i na koniec całość(7) .!



biceps, plecy
wtorek
kaptury, barki
sroda wolne
czwartek
przedramienia , brzuch
piatek
klata tric

Widać że zawodowiec układał plan ZAPOMNIAŁEŚ O NOGACH !!

ja proponuje inne połączenie :

1 wolne
2 wolne
3 nogi + brzuch
4 klata + tric
5 wolne
6 bary + brzuch
7 plecy + bic

dni możesz ustawić pod siebie, ale taki plan jest optymalny (jak dla mnie) w chwili obecnej tak ćwicze i ładnie wchodzi ;P

lachu
05-04-08, 14:39
ok dzięks
ale w tym planie nie ma przedramienia i jest 2razy a ten plan ma byc na zwiekszenie ramion

P. K.
05-04-08, 14:45
Przedramie ćwiczysz z bicem albo tricem jak ci lepiej !

lachu
05-04-08, 15:36
[quote=grzesiek7124;109981]Dlaczego zależy Ci na rozwoju ramion ? Przecież to mała grupa mięśniowa i nie jest najważniejsza. Według mnie nie powinno skupiać się "na pierdołach". Dodaj wagi ciała to ramiona też urosną.

bo sie to pieknie prezentuje

pokoandloko
05-04-08, 15:49
armagedon 8-D