PDA

Zobacz pełną wersję : Panowie spojrzcie na to......



kaczorrr1
04-04-08, 03:41
kupilem ostatnio moim zdaniem ciekawy suplement. Orginalnie chcialem wziaz cretke mono z glutamina z uzupelnieniem jako suplement do diety nitro tech bialeczko. wszystko pieknie tylko mam dylemat. bialko przyszlo ale to jest jakis mix zawiera juz miedzy innymi mono i glutamine. spojrzcie tylko na sklad bo tam jest 3023mg miedzy innymi cretki itd. czy rozsadnie jest brac 2.5 gr creatyny ekstra i w dzien treninu lglutamine czy raczej darowac sobie. mam zamiar pojechac na tym 6 tygodzi. dietka ustawiona
trening poniedzialek klata bic
sroda motyl tricep
piatek barki nogi i kaptur.

najczesciej w sobote plywam okolo 40 min
a miedzy czasie chociaz raz w tyg rowerek.

na silownie wrocilem od roku, z efektow zadowolony jestem bo spadlem z wagi 98 na 80 wiekszoci aeroby i zezbowy trening.
teraz jednak zminilem trening i mam zamiar troch popracowac nad wielkoscia..

sorry jak walnelem jakos glupote:)

Supplement Facts
Serving Size: 1 Scoop
Servings per Container: Approx 32

Amount Per Serving% Daily Value

Calories110

Calories from Fat15

Total Fat1.5 gram2%

Saturated Fat1 gram5%

Cholesterol50 mg17%

Total Carbohydrate3 gram1%

Dietary Fiber1 gram2%

Sugars2 gram*

Protein (featuring Nano-Diffuse™ technology)20 gram40%

Vitamin A25 IU1%

Vitamin E (as dl-alpha tocopheryl acetate)30 IU100%

Vitamin B6 (as pyridoxine hydrochloride)10 mg500%

Folic Acid400 mcg100%

Calcium130 mg13%

Iron0.2 mg1%

Phosphorus (as dipotassium phosphate)90 mg9%

Magnesium (as magnesium oxide)45 mg11%

Sodium50 mg2%

Potassium (as dipotassium phosphate)160 mg5%

SynthePro® (Ultra-absorbing amino acid matrix) creatine monohydrate, calcium alpha-ketoglutarate, L-methionine, L-phenylalanine, phenylalanine methyl ester HCl, glutamine alpha-ketoglutarate, glutamine ethyl ester HCl, glutamine methyl ester, L-histidine, L-threonine, L-valine, valine ethyl ester, L-lysine monohydrochloride, L-leucine alpha-ketoglutarate, L-leucine pyroglutamate, Isoleucine, lactoferrin.2020 mg*

Insulogen® (Anabolic Insulin Drivers) Cyamopsis tetragonoloba (guar gum), D-myo-inositol, taurine, glucomanna (as Amorphophallus konjac) (root), Alpha lipoic acid, D-pinitol, L-leucine, Leucine ethyl ester HCl, Leucine methyl ester HCl, C12 Peption (Casein hydrolysate) (supplying 6% C12 peptides), taurine ketoisocaproic acid, taurine alpha-ketoglutarate.921 mg*

Nitroxen™ (Amplified Nitric Oxide Accelerators) Glutamine peptides, L-glutamine, American ginseng extract (root) (panax quinquefolius) (standardized for 5% ginsenosides), N-acetyl cysteine, L-citrulline, N-acetyl tyrosine.712 mg*

mocnyblog
04-04-08, 13:36
dokup kretke , w bialku masz jej symboliczne ilości

Punisher
04-04-08, 15:18
J.w to nie są duże ilości, zobacz czy są podawane w 100g czy w np. 120g
Kreatynę normalnie jedz 2x5g

kaczorrr1
04-04-08, 15:19
mam juz kretke :) i glutamine. czy glutamine tez moge normalnie??