PDA

Zobacz pełną wersję : PROSZE O PORADE. Jak brać ClenBurexin+L-Karnityna(+Green tea)



niefachowiec
03-04-08, 17:31
Witam. Zakupiłem ostatnio 90 kaps spalacza TREC ClenBurexin'a oraz 90 kaps TREC L-Karnityne+ Green tea. Mam zamiar zaczac spalac tkanke tluszczowa. Chodzi mi o zrzucenie jakichs 4-5kg max.

Jak powinienem brać te kapsułki aby skutecznie je wykorzystać i osiągnąć swój cel? Prosze o pomoc i porade, najlepiej osób, które miały kiedyś z tym do czynienia. Co moge jeszcze robic aby skuteczniej i szybciej spalić tkanke? [Tak tak, bede ograniczal sie w jedzeniu i jadł regularnie zalecane produkty]

Toomekk6
03-04-08, 17:47
zacznić biegać, pływać, jakieś aeroby:)

niefachowiec
03-04-08, 23:11
Dzięki za porade, to wiedziałem ale też pytałem jak brać... widze ze ciezko tu jest uzyskac odpowiedz. A moze jednak ktos sie znajdzie?

wujek_stunt
04-04-08, 08:36
zakłdałem juz temat o to samo, ale niestety niedostałem jednoznacznej odpowiedzi :/

niefachowiec
05-04-08, 12:09
Prosze w dalszym ciagu o wskazowke... czekam dzieki z góry

niefachowiec
05-04-08, 21:41
Czyżby wszyscy byli zbyt zajęci aby pomóc :/? W dalszym ciagu zalezy mi na podpowiedzi, bo od poniedzialku mam zamiar zaczac brac spalacz...

mały huba
05-04-08, 22:41
Zależnie kiedy masz zamiar biegać/jeździć na rowerku/skakać na skakance etc., jeżeli popołudniu bądź wieczorem to proponuję następujące rozwiązanie:

-30 minut przed pierwszym posiłkiem 2-3tabs karnityny
-30 minut po posiłku i 30 minut przed aerobami 2-3as clenburexin

Jeżeli nie masz w nosie mięśnie i chcesz po prostu schudnąć proponuję żebyś brał clenburexin na czczo po 30 minutach na aeroby(minimalnie 30-45 minut)
i jakieś 6 h później w 30 minutowym odstępie od jedzenia weź tą karnitynę.
Acha polecam także dietę redukcyjną z podwieszonych tematów w dziale dieta, składającą się z minimum 5 posiłków(bez jasnego pieczyawa,ziemniaków,cukru,owoców,słodzonych napojów) i przy 10 godzinowym trybie jedzenia ;)