PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem



WojtekQ111
03-04-08, 14:52
mam problem polegający na tym że w ciągu 1tygodnia straciłem 2 razy przytomność i to w bardzo nieoczekiwanych sytuacjach np. podczas rozmowy. Wszyscy mi wmawiają że to przez to że ciągle ćwicze ja postanowiłem się upewnić pytając was

ens
03-04-08, 16:07
Idź odrazu do lekarza. możesz mieć problemy z sercem, a wtedy nie powinieneś zbyt ostro trenować. Pozatym ile trenujesz?

grzesiek7124
03-04-08, 16:17
mam problem polegający na tym że w ciągu 1tygodnia straciłem 2 razy przytomność i to w bardzo nieoczekiwanych sytuacjach np. podczas rozmowy. Wszyscy mi wmawiają że to przez to że ciągle ćwicze ja postanowiłem się upewnić pytając was

Utrata przytomności następuje wówczas, gdy nastąpi niedotlenienie mózgu. Przyczyn tego może być wiele od bardzo banalnych jak złe odżywianie, przemęczenie do tak poważnych jak problemy z sercem, krwiak, czy guz mózgu. Najlepiej idź do lekarza.
Jednym z dokładniejszych badań w celu tego zdiagnozowania jest tomografia komputerowa. Tam wychodzi praktycznie wszystko.

Grzesiek.

Rickey
03-04-08, 16:50
Mój kumpel mial to samo. Tylko, że on nie miał nigdy nic do czynienia z siłką. W bardzo krótkim czasie zemdlał 2 razy. stracha miałem nie złego, ponieważ nigdy się z takiim czymś nie spotkalem, myślałem, że umarł. później poszedł na badania i okazało się, że ma coś z sercem. Myślę, więc, że to nie jest przez siłkę.
Pozdro!!

Symu
04-04-08, 20:26
Koniecznie lekarz, a jak chcesz cos wyeliminowac to sprawdz cisnienie. Moj kumpel intensywnie trenowal i mial tak niskie ze miewal omdlenia.

Karolsw
13-04-08, 11:46
Siema.Częstym problemem jest oddychanie przy podnoszeniu ciężaru. Np. gdy robisz serie na klatę , ludzie często łapią oddech i na 1 oddechu robią pare powtórzeń , co przyczynia się do niedotlenienia mózgu. Możliwe jest , że robisz właśnie taki błąd i przyczynia się od do stracenia przytomności. Pozdrawiam

HerQleSZMC
13-04-08, 12:52
Gdyby tak było to chyba tracił by przytomność podnosząc ciężar a nie w momencie gdy np. rozmawia z kimś i nie jest mu ciężko oddychać?

Rickey
13-04-08, 19:45
Ja w większości staram się oddychać przy każdym powtórzeniu, ale czasami o tym sobie zapomne i robie 3-4 powtórzenia na jednym oddechu i nie słabne, więc myślę, że nie tutaj należy szukać przyczyn tych jego zasłabnięć.
Pozdro!!

WojtekQ111
17-04-08, 17:39
wielkie dzięki za pomoc już byłem u lekarza i stwierdził że muszę zmienić swój plan ćwiczeń bo to przez nie . Zbyt dużo ćwicze i powinienem przestać ćwiczyć przez minimum pół roku w przeciwnym wypadku będzie nie dobrze