PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena diety na masę.



sk91
03-04-08, 03:31
Prosiłbym o ocenę i ewentualne poprawki diety na masę.
177cm, 75Kg.

Śniadanie 10;00
-3 jajka na mięko
-2 bułki (jakie?) z wędliną + pomidor (można do bułki masło?)
-300ml mleka 2% + płatki (owsianych nie lubię więc jakieś z Nestel. Kangus? Nesquik lub chocapic, ??)

Drugie śniadanie 12;00 (Niestety nie mam pomysłów na urozmaicenie)
-300ml mleka + wyżej wymienione płatki
-bułka z wędliną i do tego jakieś warzywa, ogórek, pomidor, papryka, zależy co będzie.

Przekąska ok. 14;00
-jogurt/serek albo coś w tym stylu.

Obiad 15;00
-To co mama ugotuje
zupa (czasami 3 talerze) + drugie danie

Posiłek po treningowy: 18;00
-Spagetti lub piersi z kurczaka z ryżem (sam ryż mi nie smakuje więc kupuje gotowe sosy np: śmietankowy, pieczarkowy + dodaje koperek)

Kolacja 20;00 skończyły mi się pomysły, proszę o propozycje.
-
-


Ostatni posiłek ok.23
-200-400G serka białego z mlekiem (niestety bez cukru nie dam rady)
- 30min. później 180G tuńczyka

Bardzo proszę o jakieś poprawki (tylko konkretne bo np 10g białka więcej, mniej węgli itp nic mi to nie da. Konkretnie , jedno jajko więcej, zmień chleb na taki, więcej serka itp.
Za pomoc daje sogi.

Rynju
03-04-08, 22:38
Tak to powinno wygladac


Prosiłbym o ocenę i ewentualne poprawki diety na masę.
177cm, 75Kg.

Śniadanie 10;00
-3 jajka na mięko
-2 bułki (jakie?)<---z ziarnami, ciemne, pelnoziarniste, z wędliną + pomidor (można do bułki masło?)<---lepiej sobie lyzke oliwy z oliwek wypic
-300ml mleka 2% + płatki (owsianych nie lubię więc jakieś z Nestel. Kangus? Nesquik lub chocapic, ??)<--- jak juz to mleko 0,5% i do tego np. ryz na mleku zrobic, a jak platki to zwykle kup i do nich dosyp otreby zbozowe badz jakies musli

Drugie śniadanie 12;00 (Niestety nie mam pomysłów na urozmaicenie)
-300ml mleka + wyżej wymienione płatki<--- wywal to
-bułka z wędliną i do tego jakieś warzywa, ogórek, pomidor, papryka, zależy co będzie. <--- zwieksz ilosc do 2-3 buleczek (gdyz zrezygnujesz z mleka i platkow) i najlepiej ze wszystkim naraz co wypisales

Przekąska ok. 14;00
-jogurt/serek albo coś w tym stylu.<--- no to lepiej sobie zjedz jakies wazywa i owoce

Obiad 15;00
-To co mama ugotuje
zupa (czasami 3 talerze) + drugie danie (rozumiem ze jakies 1-1,5godz po tym jest trening, a od razu po nim jakis banan badz 2)

Posiłek po treningowy: 18;00
-Spagetti lub piersi z kurczaka z ryżem (sam ryż mi nie smakuje więc kupuje gotowe sosy np: śmietankowy, pieczarkowy + dodaje koperek)

Kolacja 20;00 skończyły mi się pomysły, proszę o propozycje.
-<--- tu zjedz tego tunczyka co masz go o 23
-


Ostatni posiłek ok.23
-200-400G serka białego z mlekiem (niestety bez cukru nie dam rady)
- 30min. później 180G tuńczyka<---- wywal tu a daj do kolacji, zostaw sam twarog bez mleka

Bardzo proszę o jakieś poprawki (tylko konkretne bo np 10g białka więcej, mniej węgli itp nic mi to nie da. Konkretnie , jedno jajko więcej, zmień chleb na taki, więcej serka itp.
Za pomoc daje sogi.

sk91
05-04-08, 01:35
Dzięki bardzo za pomoc :)