PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki - co polecicie dla mnie



Hedowiec
02-04-08, 22:28
witam szanownych użytkowników

17 lat, 55kg, 171cm, na siłowni troche ponad 3 mc bez większych rezultatów w masie, nigdy wcześniej niezażywałem suplementów, jestem cholernie chudy i ciężko mi ruszyć z masą. Konkretnej diety nie mam aczkolwiek staram się w jak najczęściej jeść to co należy. Nie mam takiej możliwości żebym stosował się do ścisłej diety. Mogę poprostu dużo jeść potrzebnych składników oprócz tego co uszykuje mama. Treningi 3 razy w tyg. Ćwiczy nas trzech na tej siłowni więc musimy wykonywać te ćwiczenia po kolei i nieraz schodzi nam 2 godziny, ale staramy się ćwiczyć max 1,5.

Interesuje mnie jakie odżywki mi polecacie i w jakich dawkach żebym wreszcie ruszył z masą - gainer? Kreatyna?

pozdr i czekam na odp

kaczorrr1
02-04-08, 22:42
szczerze jak zaczynalem cwiczyc to nie bralem nic 1.5 poznij zazucilem kretke, no ale to Twoja decyzja, ja zaczynam teraz kretke z glutamina pierwsza seria od roku:)

slim shady
02-04-08, 22:43
na kreatyne zawcześnie jak juz to gainer albo jakieś białko postaraj sobie jakos diete ustalic

Hedowiec
02-04-08, 22:43
a np jakie białko

mexk
02-04-08, 23:01
whey protein-hydrolizat i izolat bialka serwatki albo moze mass XXL-giner ja tam osobiscie jestem zwolennikiem tego preparatu...

pozdrawiam

Punisher
02-04-08, 23:02
Gainer dla Ciebie, a nie białko ektomorfiku.

SEBAN
03-04-08, 01:41
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6872
Ułóż dietę ,wybierz jakiegoś gainerka,dobry trening i jazda waga w górę!! Pozdro!!!

Karbi
03-04-08, 15:26
Gainer dla Ciebie, a nie białko ektomorfiku.

ja jestem wogole przeciwny gainerom. nie lepiej kupic osobno bialko i carbo? wtedy sam sobie ustalasz proporcje, co i kiedy jesz...

Punisher
03-04-08, 16:45
Teoretycznie gainer to białko+carbo, jednak weź poprawkę na pulę aminokwasów i dodatków w niej zawartych, indeks glikemiczny węglowodanów.

zapytajnik
03-04-08, 21:41
tak jak mowi Punisher... kup sobie duzo gainerka i staraj sie jesc odzwcze zarcie....i wtedy zaczniesz rosnac;d bialko sobie odpusc narazie;d

Karbi
03-04-08, 23:34
Teoretycznie gainer to białko+carbo, jednak weź poprawkę na pulę aminokwasów i dodatków w niej zawartych, indeks glikemiczny węglowodanów.

no tak... jezeli ktos zaczyna i ma malo kasy, czasu i wiedzy, to oczywiscie lepszy jest gainer. ja tam mam wszystko osobno... bialko, carbo, witaminy, mineraly

Punisher
04-04-08, 15:29
Zapomniałeś o ig.