PDA

Zobacz pełną wersję : Początkujący!!



Jok
28-07-06, 15:11
Wtam!
Moze ten temat pojawial sie juz nie raz ale zaryzykuje i zapytam po raz kolejny.Jakich odzywzek uzyc aby w jak najkrotszym czasie zbudowac dobra sylwetke tzn.Powiekszyc swoje mięsnie.Mam 20 lat 175 cm i skromne 65kg (mało nie ?!)Planuje od wrzesnia reularnie chdzic na silownie tak 3 razy w tygodniu.Jestem w goracej wodzie kompany i chcialbym szybko zauazac pozytywne efekty.Dlatego prosze o pomoc w dobrze odzywki czy zestawu jesli to konieczne.Slyszalem ze Muscle Volume jest ok.Czekam na waszą pomoc.

gardos
28-07-06, 15:56
Jeżeli zaczynasz przgodę, to na początek dobra dieta, a ewentualne braki w diecie uzupełnić ożywkami... Poczytaj tematy w dziale Dieta :)

marcinczwa
28-07-06, 15:59
Jok, na początek starczy w zupełności dobra dieta(jaka zapraszam do działu dieta)
w tym momencie mozesz kupic carbo(lub glukoze spozywcza) aby uzupełnic glikogen po treningu. Ewentualne odżywki:
białko: jezeli bedziesz miał braki w diecie, tanie i dobre SP80 z Olimpu
gainer: jezeli bedziesz miał braki w diecie, Mass XXL z Treca, Gainer MCT z Olimpu

Jose
28-07-06, 16:50
Jestem w goracej wodzie kompany i chcialbym szybko zauazac pozytywne efekty.nie wreoze Ci przyszlosci na silowni....
bo to sport dla cierpliwych...

@@master@@
04-08-06, 22:19
zgadzam sie żeby coś zrobić potrzeba lat

degustator
05-08-06, 13:50
na szybkiego to chyba sterydy najlpesze

Czerwony Smok
05-08-06, 16:51
Jestem w goracej wodzie kompany i chcialbym szybko zauazac pozytywne efekty
Zobaczysz je szybko jak będziesz ostro trenował. Dobrze koledzy Ci mówią że narazie wystarczy dieta.

degustator
05-08-06, 18:16
ale on cche szybko!!! no to sterydy najlepesze

camilo1
05-08-06, 21:45
w miesiac
to masz monohydrat z olimpu megacaps

wlasciwie pierwsze 4 miechy szlo by bez niczego :D

a jak jeszcze szybciej to tylko niedozwolone srdoki farmakologiczne albo popelnij samobojstwo bo szybciej ni ebedzue ;p

pozdro

Jose
05-08-06, 22:09
nie ma co ciagnac dalej tej durnej dyskusji... bo coraz to glupsze pomysly sie pojawiaja :roll:

marcinczwa
05-08-06, 22:20
degustator, od starydów i innych podobnych rzeczy jest inny dział - tutaj nie polecamy soczków



popelnij samobojstwo bo szybciej ni ebedzue
nie radz tak, bo jescze popełni i co bedzie :wink: :roll: