PDA

Zobacz pełn± wersję : jaki wplyw na rozwoj miesni maja tluszcze i slodycze?



corleone
01-04-08, 20:17
Siemanko

Cwicze nieregularnie jakos od 1,5 roku, nigdy nie mialem zadnej diety (zawsze po silce robilem sobie syte jedzenie poprostu), obecnie jem kreatyne + carbo, robie sobie detox od prawie wszystkich uzywek i chcialbym ten cykl maxymalnie wykorzystac ;) mozecie mi powiedziec czy jak oprocz normalnego jedzenia (jem jajka, pomidory, kurczaka, czasem ryz itp... - staram sie w miare zdrowo odzywiac) zjem sobie cos tlustego, albo np czekolade, to bedzie to mialo jakis znaczacy wplyw na przyrst miesni (wag± sie nie przejmuje)?

grzesiek7124
01-04-08, 20:51
Siemanko

Cwicze nieregularnie jakos od 1,5 roku, nigdy nie mialem zadnej diety (zawsze po silce robilem sobie syte jedzenie poprostu), obecnie jem kreatyne + carbo, robie sobie detox od prawie wszystkich uzywek i chcialbym ten cykl maxymalnie wykorzystac ;) mozecie mi powiedziec czy jak oprocz normalnego jedzenia (jem jajka, pomidory, kurczaka, czasem ryz itp... - staram sie w miare zdrowo odzywiac) zjem sobie cos tlustego, albo np czekolade, to bedzie to mialo jakis znaczacy wplyw na przyrst miesni (wag± sie nie przejmuje)?

Czy masz tendencję do łapania fatu ?
Jedzenie tłustego, czekolady itp. może mieć wpływ na poziom Twojej tkanki tłuszczowej jeżeli będziesz z tym "przeginał". Jeżeli nie będziesz przesadzał tzn. nie będziesz spożywał tego zbyt często to nic Ci nie powinno być (w sensie łapania tkanki tłuszczowej). Czasami można odbiec od codziennej diety żeby "nie zwariować". Jednak nie za często.

Grzesiek.

corleone
01-04-08, 21:04
Czy masz tendencję do łapania fatu ?


Nie mam takiej tendencji, mam 178cm i waze 67kg wiec sie tym nie martwie :) Chcialbym sie tylko dowiedziec, czy przez jedzenie takich rzeczy nie bede mial slabszych przyrostow.

123
01-04-08, 21:07
nie, a co do czekolady to srednio jem 1 tabliczke dziennie 2-3razy w tygodniu, niby to slodycz ale ogolnie wiadomo ze czekolada wplywa na dobre samopoczucie a i wegle mozna nia uzupelnic

corleone
01-04-08, 21:19
srednio jem 1 tabliczke dziennie 2-3razy w tygodniu

czegos tu nie kumam hehe :lol:

Dzieki za odpowiedzi, uspokoiliscie mnie troche ;]

123
01-04-08, 22:09
cala czekolade 2-3 razy w tygodniu

Wiki
05-04-08, 20:40
a ja najbardziej ze slodyczy lubie tunczyka i piers z grila:P wartosciowe slodycze;p

PuaPAj
11-04-08, 15:48
nie, a co do czekolady to srednio jem 1 tabliczke dziennie 2-3razy w tygodniu, niby to slodycz ale ogolnie wiadomo ze czekolada wplywa na dobre samopoczucie a i wegle mozna nia uzupelnic

Nie radze sie do tej rady stosowac:P ale w sumie prawda jest taka ze jedni trzymaja diete inni nie;] czekolady to nie az tak duzo mozesz po treningu jakiegos batonika zjesc bo w watrobie bedzie niedobor glikogenu i nie powinno CI sie to odlozyc

Wiki
11-04-08, 16:08
Lepiej napic sie soku winogronowego albo poprostu zjesc jakies winogrono :) Jest dosyc slodkie i tez ma glikogen. Nie mam przekonania co do czekolady :P kojarzy mi sie z odkladajacym tluszczem na brzuchu;p

123
11-04-08, 18:40
w moim przypadku nie mam problemu z zatluszczaniem zreszta z tego co kolega napisal widac ze tez nie ma tego problemu, dlatego moge sobie pozwolic na czekolade, jak maja inni nie wiem

Cielu7
11-04-08, 23:24
tez bym chetnie zjadł czekolade ale wiem ze by mnie wypryszczylo ;/

pw
12-04-08, 06:33
Tłuszcze nasycone z cukrem prostym/sacharoz± to bardzo złe poł±czenie :-) Słodycze pozytywnego wpływu na spalanie fatu nie maj±, wył±cznie negatywny. Za¶ tłuszcze s± bardzo dobre zarówno na wycince jak i na masie.

Moody
12-04-08, 09:34
Ja jak spozywam ostre pokarmy ale tez slodycze to mnie troche wypryszcza.

123
12-04-08, 11:46
mi caly czas chodzi o to ze nie mam tendencji do zatluszczania dlatego pozwalam soboe czasem na czekolade i tyle