PDA

Zobacz pełną wersję : Siła z redukcja :> / ??????



Wiki
31-03-08, 20:46
Witam:P Chciałbym sie dowiedziec czy przy treningu na sile musze stosowac jakas diete bogatą w białka i weglowodany, czy moge sobie pozwolic na diete redukcyjna? Nie chciałbym uzyskać masy mieśniowej chodzi mi głownie o silne nogi (w szczegolnosci) oraz rece. Chce takze pozbyc sie zbednego tluszczu... A wiec... Mozna łaczyc redukcje z siłówką?

wara
31-03-08, 21:07
jak bvedziesz robil redukcje to w skrocie obcinasz wegle czyli jak sile bedziesz robil ?
nie da sie albo jedno albo drugie

Wiki
01-04-08, 15:41
Niby tak.. ale czy mozna tak zrobic ze bede cwiczyl na siłe a schudne? Zauwazylem ze jak cwicze na rzezbe przy redukcji to mam mniejsze efekty niz gdybym cwiczyl na sile przy redukcji.

usuniety
01-04-08, 16:01
Możesz jeśli ćwiczysz dużymi obciążeniami na siłę to możesz biegać,ćwiczyć brzuch,pływanie jeśli pozbędziesz się tkanki tłuszczowej to siła ci zostanie.Możesz stosować odżywki które pomagają spalić tłuszcz i zamienią tłuszcz na energię.Jeśli ktoś brał takie odżywki i mu pomogły to może podać co jest najtańsze i najlepsze.Ja biorę BCAA ponieważ mam tak że jak nic nie robie to się zatłuszczam mam 185cm i 112kg a jak wróciłem z wakacji w tamtym roku gdzie nic nie robiłem to skoczyło mi na 125kg mięśnie zamieniły się w tłuszcz i brzuszek od razu zaczął pęcznieć. Pozdrawiam ! Marcin

Wiki
02-04-08, 00:14
Ok dzieki. Zdaje mi sie ze nie trzeba brac zadnych odzywek zeby spalany tluszcz dawal energie:P To naturalny proces... Niby jak dzialaja te odzywki? "Wspomagaja" czy co:D? Jakie znasz najpopularniejsze odzywki z tego typu?
Bralem HMB, i szczerze mowiac marne tego efekty;P Nie zauwazylem zadnej zmiany. Czy HMB jest wlasnei takim srodkiem?

P.S Wielki Bracie faktycznie jestes wielki :P 185cm / 112kg :]

Paluch
02-04-08, 01:30
ciekawe ile z tego miesni...

stary, albo robisz diete wysokobialkowa z dodatnim bilansem kalorycznym na sile, albo z ujemnym na rzezbe przy wiekszej ilosci powtorzen...

Sam sobie zaplanowalem skonczyc ostatni trening na mase w maju, potem 2 miesiace na sile i od polowy lipca rzezba.

Wiki
02-04-08, 16:25
Gdy sie na sile cwiczy to jest sie na diecie nie tylko wysokobialkowej ale takze i wysokoweglowodanowej. Nie pytalem sie czy mam jesc duzo czy mało bialka przy treningu siłowym albo redukcyjnym... Ja nie cwicze teraz na sile, moje pytanie na ktore nikt mi nie odpowiedzial w prost brzmi: Czy gdy stosuje diete redukcyjna, to czy trening na rzezbe mozna zastapic siłowym? Dlaczego? Poniewaz gdy sprobowalem tak cwiczyc o wiele bardziej sie mecze i poce, (czyli chyba wiecej tluszczu spalam) niz gdybym cwiczyl na rzezbe. Chcialem zasiegnac waszej rady ale widze ze macie upojone w glowie tylko stałe stereotypy...

Wiki
02-04-08, 16:26
Ok dzieki. Zdaje mi sie ze nie trzeba brac zadnych odzywek zeby spalany tluszcz dawal energie:P To naturalny proces... Niby jak dzialaja te odzywki? "Wspomagaja" czy co:D? Jakie znasz najpopularniejsze odzywki z tego typu?
Bralem HMB, i szczerze mowiac marne tego efekty;P Nie zauwazylem zadnej zmiany. Czy HMB jest wlasnei takim srodkiem?

P.S Wielki Bracie faktycznie jestes wielki :P 185cm / 112kg :]

Dzisiaj sie dowiedzialem ze sie pomylilem piszac to :P Bo lipna jest energie ze spalanego tluszczu:>

Wiki
02-04-08, 16:26
ciekawe ile z tego miesni...


Nie rozumiem :P ile miesni strace? Czy ile mi miesni przybedzie?

grzesiek7124
02-04-08, 20:21
Ok dzieki. Zdaje mi sie ze nie trzeba brac zadnych odzywek zeby spalany tluszcz dawal energie:P To naturalny proces... Niby jak dzialaja te odzywki? "Wspomagaja" czy co:D? Jakie znasz najpopularniejsze odzywki z tego typu?
Bralem HMB, i szczerze mowiac marne tego efekty;P Nie zauwazylem zadnej zmiany. Czy HMB jest wlasnei takim srodkiem?

P.S Wielki Bracie faktycznie jestes wielki :P 185cm / 112kg :]

Suplementy powodujące spalanie tłuszczu to termogeniki. W składzie swoim zawierają najczęściej kofeinę (lub jej pochodne), efedrynę, aspirynę. Powodują one w sposób "sztuczny" termogenezę, czyli mówiąc najprościej czerpanie energii z tkanki tłuszczowej. Mają jednak wiele skutków ubocznych i nie są wskazane dla każdego. Najczęstszymi skutkami ubocznymi są podwyższone ciśnienie krwi, palpitacje serca itp. Nie są też wskazane dla osób mających problemy "psychiczne". Oczywiście kofeina brana w normalnych ilościach nie powinna przynosić skutków ubocznych u zdrowej osoby. Jednak z "efedryną nie ma żartów". Tutaj przedawkowanie grozi wieloma powikłaniami ze śmiercią włącznie. Do pewnego czasu była dozwolona w USA (teraz chyba jest zakazana), w Polsce jest zabroniona (chodzi mi o suplementy). Występuje w wielu lekach bez recepty, jednach tych nie będę wymieniał.

Grzesiek.

Wiki
02-04-08, 20:59
Czy po Thermospeedzie sa jakies skutki uboczne? Ja nie mam kłopotów z cisnieniem, moze mam troche za niskie ale to podobno normalne jak sie duzo trenuje:)

grzesiek7124
02-04-08, 21:13
Czy po Thermospeedzie sa jakies skutki uboczne? Ja nie mam kłopotów z cisnieniem, moze mam troche za niskie ale to podobno normalne jak sie duzo trenuje:)
Thermospeed zawiera między innymi kofeinę, tyrozynę i synefrynę.
Kofeina może podnieść ciśnienie krwi, synefryna jest pochodną efedryny, jednak nie ma takich skutków ubocznych jak efedryna. Synefrynę najlepiej łączyć w łaśnie z kofeiną i tyrozyną.
Co do skutków ubocznych to mogą być podobne jak przy stosowaniu kofeiny. Synefryna jest raczej łagodną formą efedryny.

Grzesiek.

Paluch
02-04-08, 22:39
robinie diety redukcyjnej przy cwiczeniu na sile nie ma sensu... Pytanie czy mozesz... oczywiscie, ze mozesz, tak samo jak mozesz jesc 2 posilki dziennie... ale jaki to ma sens?

A mozna olac po prostu spalacze i na normalnej diecie redukcyjnej jechac?

Wiki
03-04-08, 17:11
robienie diety redukcyjnej przy cwiczeniu na sile nie ma sensu ale cwiczenia na sile przy redukcji w celu zrzucenia tluszczu:P to chyba ma jakis sens