PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena diety :-)



ZapiUs
26-07-06, 22:36
Witam

Niedawno zaczołem trenować, trening już mam a teraz została mi dieta. Obliczyłem sobie wszystko ile czego powinienem "zazywać" czyli :

2430 kalori dziennie z czego

1,4g białka na kg ciała
1,7g tłuszczy na kg ciała
4,9g węglowodanów na kg ciała

Waże 65 kilo i mam 178 centymetrów wzrostu

Znalazłem taką diete czy jest ona odpowiednia ?? :

7:00
mleko 250 ml
płatki owsiane 90gr

10:35
Twarog 120g
szynka indycza 15gr
pieczywo razowe 200gr
pomidor,cebula,papryka-dla smaku

13:30
4 jajka
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g

16:00 posiłek przed treningowy
Ryz 100g
Piers z kurczaka
oliwa z oliwek ok. 10ml

17:30-18:30
Trening

18:30
45g kakao.sok

19:10
Makaron razowy 100gr
jogurt 150gr
serek wiejski 200gr


22:00
Tunczyk w wodzie 80g
Slonecznik 30g


A właśnie zażywam Creatyne Olimp Mega Caps 1250 oraz odżywke Mass XXL i chciałbym jakoś dodać te elementy do mojej diety, czy dało by się to jakoś zrobić ??

gardos
26-07-06, 23:50
Ja się za bardzo nei znam, ale powiem, ze dieta wydaje się ok :)

pey
27-07-06, 00:30
nie trzymaj sę tak ściśle określonej diety i o tak określonych porach, bo czasem możesz nie zdążyć z posiłkiem na czas i po diecie- wszystko się posypie! Najważniejsze to dostarczanie białka po treningu i przed jeśli możesz, podstawą są weglowodany tylko ich unikaj na noc!..(na noc raczej jakaś porcja białka),picie jak największej ilości wody. Najlepsze rada : jedz wszystko, jedz często ale umiarkowane porcje.Pozdro

Rascal666
27-07-06, 18:24
pey nie zgodze sie z toba ...
najlepszym roziwazaniem jest rpzygotowanie sobie pare wersji posilkow na kazdy z 6....
co niedziela albo sobote udawac sie do supermarketu...
i gotowac 1 h dziennie na caly dzien.... pozniej zamykamy do pojemnikow prozniowych an zywnosc i mam caly dzien z glowy.... thats all...
a jak czasem sie nie zdazy zjesc to od tego jest wlasnie gainer albo carbo + bialko....

wszystko zalezy od dyscypliny


--------------------------------
napisz jak u ciebie z fatem ... sprawa wyglada jaki tryb zycia prowadzisz...
ile razy w tygodniu trening.... jestes mezo ekto endo??

proporcje btw powinny byc 2gram bialka na kg masy ciala i reszta to w zaleznosci od czynnikow ze tak to ujme fatotworczych :F
dorzuc warzywa do posilkow salatki itd...

Raskus
28-07-06, 10:13
Odzywki sa tylko uzupelnieniem diety, jaki masz staz?? Dieta wydaje sie byc jak najbardziej ok, alen ie bawem bedziesz musial ja zmienic bo nei wytrzymaszj esc non stop to samo.

young_yank
31-07-06, 00:25
1.Owsianka + pieczywo ciemne - woda, sok
2.Pieczywo ser + biały
3.ziemniaki, filet piersi kurczaka, suruówka
4.Owoce - np. 2 jabłka, banany
5.3-4 białka z jajek, 2 kromki ciemnego pieczywa, napój,serek topiony
6.Jajka + biały ser + ryba

czy ta dieta jest odpowiednia zazywam jeszcze OLIMP Gain Bolic 6000 4 kg jak to wdrozyc i keidy i co brac bardzo prosze o pomoc

LUKI
04-08-06, 09:33
Do autora- dieta do dupy, nie ma zdrowych tluszczy, 1.4b - kobieta jestes? daj 1.8-2g to zalezy czy jestes ekto?

Rascal666
05-08-06, 22:59
No pisze ze herezja a patrze psot nizej Raksus ze OK no fajnie hehee
zaled dla wyjasnienia DIETA NIE "JEST OK"

przeczytaj mego 1 posta w tym temacie drogi autorze

Lava
13-08-06, 21:02
Same pyszności Mniam :razz: Ale dam Ci rade. Jedz instynktownie. Musisz nauczyć się odróżniać głód od łakomstwa. Nie zawsze będziesz przewidzisz czy o tej porze bedziesz potrzebował tego czy tamtego. "Instyntkownie" nie mam tu oczywiscie na myśli np: "instykt podpowiada mi zebym zjadł teraz pół kilo ciasta" hehe :D Taki żarcik ;)