PDA

Zobacz pełną wersję : efekty po kreatynie...



michall35
30-03-08, 16:08
"po cyklu kreatynowym są spadki, że się tylko napompujesz na chwilę, a po cyklu wszystko wróci do punktu wyjściowego" czy to prawda ??

u.waw.pl
30-03-08, 16:38
Na cyklu mięśnie nabierają wody, po cyklu woda schodzi, jakieś spadki na pewno są, ale nie przewyższają one korzyści, więc aż tak bardzo nie przejmowałbym się.

Rickey
30-03-08, 22:33
Gdyby to byla prawda to nikt by nie brał mono. Wiadomo spadki są, ale jesłi masz dobrą dietę i trening i zabezpieczysz się odpowiednią odżyweczką np. BCAA to spadki małe.
Pozdro!!

Gutek912
30-03-08, 22:58
Ja nie miałem wcale spadków np ;P

rafalkomando
31-03-08, 07:20
tak jak wyżej napisano, jesli po cyklu również będzie trzymana dieta, będzie bcaa to na pewno spadki będą minimalne albo wogóle ich nie będzie

gedziu-gniezno
31-03-08, 11:02
a co to jest to BCAA?? bo zamierzam zacząć cykl na mono.

SEBAN
31-03-08, 14:45
A nie lepsza glutamina po cyklu na mono???

Gutek912
31-03-08, 17:19
No ja brałem L-glutaminę tyle że nie po cyklu tylko w trakcie ;D
PS. Jutro nowy cykl zaczynam xD

michall35
31-03-08, 19:44
według opisu na allegro to nie lepiej by było stosować to BCAA zamiast kreatyny właściwości i efekty po niej chyba są podobne ?

u.waw.pl
31-03-08, 20:58
Allegro nie powinno być źródłem wiedzy, po prostu po cyklu szczególnie jest potrzebny jakiś antykatabolik.

NIKOLIS 168
31-03-08, 22:02
Nie mozna porównac BCAA do krety!!!
BCAA są to aminokwasy rozgałezione i maja one działanie antykataboliczne a kreta zatrzymuje wode w organizmie...

kaczorrr1
01-04-08, 21:50
ja chce polaczyc mono i glutamine to zle?? najpierw jedno poznij drugie lepiej??

u.waw.pl
01-04-08, 21:51
Tauryna z kreatyną się świetnie uzupełnia.

Puchacz!
01-04-08, 22:06
"a kreta zatrzymuje wode w organizmie..." - bardzo madre zdanie. Gdyby tak naprawde bylo to wszyscy kulturysci wpieprzali sol bo to ona ma zdolnosc do rentencji wody w organiźmie. Mono nie zatrzymuje wody w org tylko odbudowywuje czasteczki ATP ktore buduja miesnie takze spadki sa wtedy kiedy po cyklu nie robisz przerwy! Orgazizm bardzo ciezko wchlania glutamine trzeba jej duzo zjesc zeby byly efekty bardzo duzo bodajrze wchlania sie w jelitach dlatego niektorzy jedza po 10 g. BCAA wg mnie powinno sie jesc na redukcji zeby zabezpieczyc miesnie przed paleniem Ja stosowalem na mase i efektow nie widzialem szczerze mowiac. Pozdrawiam

Karbi
01-04-08, 23:03
jak dluga powinna byc przerwa po cyklu?

mexk
01-04-08, 23:36
wedlug mnie przerwa powinna trwac okolo tyle co caly cykl... lepiej czasem dluzej przerw zrobic niz narki sobie rozwalic a pozatym efekty na nastepnym cyklu sa mniejsze...
pozdrawiam

Punisher
02-04-08, 17:31
Orgazizm bardzo ciezko wchlania glutamine trzeba jej duzo zjesc zeby byly efekty bardzo duzo bodajrze wchlania sie w jelitach dlatego niektorzy jedza po 10 g. BCAA wg mnie powinno sie jesc na redukcji zeby zabezpieczyc miesnie przed paleniem Ja stosowalem na mase i efektow nie widzialem szczerze mowiac. Pozdrawiam

Glutamina ogólnie? Przecież są różne formy, l-glutamina, peptyd, na-glutamina i sie roznia one wchlanialnoscia. Mysle ze stosowales l-glutamine. A wiesz ze wchlania sie ona tylko z 2-3g w porcji? jedynie po treningu większe jest wchłanianie. Dlatego dla mnie bezsensem jest jedzenia l-glutaminy w porcjach 10g.