PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna&SPICE



corleone
30-03-08, 13:28
Elo
Wlasnie zaczynam cykl kreatynowy, wiem, ze nie mozna chlac ani brac zadnych innych uzywek... Slyszalem ze spalenie blancika nie wplynie jakos bardzo niekorzystnie na przyrost, pod warunkiem ze sie wypije duzo wody (potem sie cos zje na gastro to bedzie na + nawet ;]). Interesuje mnie jak wyglada sytuacja ze SPICEm GOLD (http://dopalacze.com/spice-gold-3g/produkt/76.html), mozna sobie cos takiego zjarac? Moze ktos mial z tym jakies doswiadczenia?

NIKOLIS 168
30-03-08, 14:03
Oj Boze!!! pal sobie poki mozesz;) Nie próbowałbym jakis wynalazków jak juz chcesz to palic to kup sobie skuna i zjaraj, tylko uwazaj co jesz na gastro.
Mary Jane ryje strasznie baniak i stad pojawiaja sie takie pytania. A propo nie pomyliły ci sie działy???

corleone
30-03-08, 14:14
Skuna to ja sobie jaram jak mi sie podoba (staram sie unikac w dni treningowe) ;] Tylko teraz mamy troche tego SPICE`a i troche sie boje zeby mi sie caly cykl nie zjebal... Koles z koxowni powiedzial mi, ze jak wciagne np jakas kreske albo zarzuce dropsa, to bede chodzil 15 razy do kibla i wszystko wysikam, stad moje obawy przed tym SPICE`m.


A propo nie pomyliły ci sie działy???
A gdzie mialem umiescic ten topic? jak cos to przepraszam i prosze o przeniesienie :)