PDA

Zobacz pełną wersję : Co Was denerwuje...?



nefretette
26-07-06, 17:39
Co Was denerwuje, drażni, irytuje, wyprowadza z równowagi...?

Zakładam ten temat ponieważ dziś jadąc autobusem, spoglądałam na bloki, nowe budujące się osiedle i wszystko było by pięknie jak by nie pomalowane ściany, nowych ładnych bloków...Nie można tych "malowideł" nazwać nawet "grafitti" :|
Oczywiście takie rzeczy robią sami gów.niarze... Gdybym dorwała takiego dzieciaka to sprałabym mu dupe i całego wymalowała tą farbą, w dodatku zadzwoniłabym na policje i niech im się tłumaczy :[
No to na tyle.. to mnie dziś tak rozzłościło :/ Bo naprawde nowo wybudowane bloki, a przy tym wyglądają one naprawde tragicznie.

a co Wy powiecie :>

sławo
26-07-06, 19:37
no takie rzeczy to już dawno przestały mnie irytować


mnie w sumie najbardziej irytuje takie coś jak mówię do kogoś coś i wiem że on słyszy ale nie odpowiada
np.moja żonka bo wie że coś wtedy chcę od niej :razz: :mrgreen:

Jose
26-07-06, 19:55
Zakładam ten temat ponieważ dziś jadąc autobusem, spoglądałam na bloki, nowe budujące się osiedle i wszystko było by pięknie jak by nie pomalowane ściany, nowych ładnych bloków...Nie można tych "malowideł" nazwać nawet "grafitti"
Oczywiście takie rzeczy robią sami gów.niarze... Gdybym dorwała takiego dzieciaka to sprałabym mu dupe i całego wymalowała tą farbą, w dodatku zadzwoniłabym na policje i niech im się tłumaczy :[
No to na tyle.. to mnie dziś tak rozzłościło :/ Bo naprawde nowo wybudowane bloki, a przy tym wyglądają one naprawde tragicznie.starzejesz sie :mrgreen:

a ja jest zajebiscie wyluzowany i nic mnie nie denerwuje :mrgreen:

sylwka
26-07-06, 20:03
Co Was denerwuje, drażni, irytuje, wyprowadza z równowagi...?

Zakładam ten temat ponieważ dziś jadąc autobusem, spoglądałam na bloki, nowe budujące się osiedle i wszystko było by pięknie jak by nie pomalowane ściany, nowych ładnych bloków...Nie można tych "malowideł" nazwać nawet "grafitti" :|
Oczywiście takie rzeczy robią sami gów.niarze... Gdybym dorwała takiego dzieciaka to sprałabym mu dupe i całego wymalowała tą farbą, w dodatku zadzwoniłabym na policje i niech im się tłumaczy :[
No to na tyle.. to mnie dziś tak rozzłościło :/ Bo naprawde nowo wybudowane bloki, a przy tym wyglądają one naprawde tragicznie.

a co Wy powiecie :>

Właściwie to popieram Twoje zdanie.. ale tylko w pewnym stopniu, bo np. grafitti pomalowane na starych scianach ( jak to zrobili np. w Łodzi koło dworca Łódź Kaliska) wyglada bardzo fajnie, bo przynajmniej sciany nie sa takie ponure.. :) A malowidła porobione na nowych budynkach typu chwdp, Widzew, ŁKS, itp... Nawet mi sie nie chce komentowac. ;/
A teraz to, co mnie wkurza (a tych rzeczy troche jest :P):
-jak nie wylacze na noc dzwonka w komorce
-zabawy wiejskie.. polowa ludzi spi pod stolami, druga polowa spiewa.. ;/ Masakra
-bezsensowne smsy w stylu: co porabiasz, co slychac, itd.
-slow: buzka i slonce!! wrrrrr.. :/
-jak ktos pisze: BoosIaczKi, poSSdRooFka, CiO PoRabIash, itd! Przyznaje sie, kiedys tak pisalam.. ale ile ja mialam lat.. moze 15 :P A teraz to nawet chlopaki tak pisza ;/ Nie wiem, co to za moda sie rozwinela, ale dla mnie zenada..
-pisanie na komorce.. jak sama pisze, to da sie wytrzymac, ale jak ktos klepie smsa i to w tempie minimalnym, to mam ochote zabic! A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa.. :(
-jedna laska, ktora caly czas sciemnia.. nie pamietam, zeby powiedziala kiedykolwiek prawde :lol: a jest doslownie zenujaca. Czasami to opowiada jedna historie w kilku wersjach... :lol: :???: Wybujala wyobraznie ma :P Chyba nie wie jeszcze, ze ktos ja rozszyfrowal.. :mrgreen: a jak juz jestem przy takich ludziach, to wkurza mnie jeszcze taki ciec.. Chlopak, ktory chodzi z jedna laska, pisze milosne smsy do drugiej, a trzeciej zali sie na te dwie.. On tez juz zostal rozszyfrowany przez pare osob, ktore znam.. rowniez przeze mnie :D Szczerze, to chcialabym, zeby mu ktos napukal, zeby mu sie odechcialo raz na zawsze podbojow milosnych.. O, i jego kuzyn mnie wnerwil dawno temu, jak mi nie chcial dac spokoju;/ Co w rodzinie, to nie ginie ;// I jeszcze pare marginesow spolecznych, ale to juz inna bajka :D Nie warto wspominac :)
-rozowy kolor..i typowe laleczki Barbie.. Nie tyle, co wkurzaja, ale mnie smiesza.. ;//
-takiej jednej pielegniarki w szpitalu.. ;/ stara rura ;//
-podpitych ludzi na dyskotece.. "chcesz ze mna zatanczyc?" Moze i chce, ale nie z takimi!!!
-nie lubie, jak ktos zamiast przecinka uzywa slowa kurwa.. Czyli co drugie slowo. Raz na jakis czas owszem, ale nie caly czas.. ;/
-wkurzaja mnie kolejki i korki.. Nienawidze czekac.. Nie mam cierpliwosci :P
Niom, i jeszcze pare rzeczy bym znalazla, ale to jak mi sie przypomni :D
A ogolnie to sie prawie wcale nie denerwuje :P "stalowe nerwy" :lol:

Jose
26-07-06, 20:10
A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..to ja :mrgreen:

sławo
26-07-06, 20:22
A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..

ja też

sylwka
26-07-06, 20:39
A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..
to ja

A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..


ja też
E tam, ja nie slysze, jak Wy klepiecie w komorke :P Co innego, jak ktos stoi obok Ciebie i sobie stuka.. a ja wychodze normalnie z siebie :???: ale nic nie mowie, bo nie jestem taka ;) To dodalam na wlasne pocieszenie :P

nefretette
26-07-06, 20:45
starzejesz sie :mrgreen:
No chyba nie robie się coraz młodsza :]


a ja jest zajebiscie wyluzowany i nic mnie nie denerwuje :mrgreen:
poprostu luzak z Ciebie :cool:

sylwka żeś się rozwinęła w temacie :mrgreen:

nefretette
26-07-06, 20:47
Dodam jeszcze, ze w sumie jakoś w ostatnim czasie zaczęły drażnić mnie takie rzeczy j/w opisałam, więc może faktycznie się starzeje :???:

sylwka
26-07-06, 20:56
nefretette, hehe, zawsze chcialam powiedziec, co mi lezy na watrobie :mrgreen:
Taak, jak Ty sie starzejesz, to co ja mam powiedziec?? :cry: Ja jeszcze nie mam nawet 18lat!! ;((( :P O ,wlasnie!! Ostatniego czasu byla taka moda na jedzeniu slonecznika.. przynajmniej w mojej okolicy :D Czas leci, moda sie zmienia, a ja ciegla widze, jak 13-15letnie dziewczyny siedza i "dlubia" slonecznik.. ;// A potem schody do gimnazjum, liceum i przed lawka lezy pelno lupin. I nasza historyczka oskarzyla o wszystko chlopakow.. qrcze, a laski to co?? Swiete jakies!! Powiedzialabym im, co o nich mysle, ale sie wstydze.. :oops: Niestety, ale dziewczyny schodza na psy..i to glownie dlatego, aby przypodobac sie chlopakom.. pala, pija, jedza slonecznik.. ;//

nefretette
26-07-06, 21:59
Widze, że sylwka ten temat Ci się spodobał :mrgreen:

sylwka
27-07-06, 11:41
nefretette, nawet nie wiesz, jak bardzo :twisted: :mrgreen:

vold
27-07-06, 13:22
Mnie denerwuje brak ciągłego i ostrego seksu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gardos
27-07-06, 13:32
ehh... ludzie... powinno się być wyluzowanym i olewać to, co nas denerwuje :P Ja tak robię i musze przyznac, że jest bardzo fajnie ;)

gangster
27-07-06, 17:12
Mnie wkurzaja gruchotajace gołebie na dachu,budza mnie z rana.

marcinczwa
27-07-06, 20:44
a mnie wkur.wiaja psy sąsiada ktore przez 1/2 dnia cały czas szczekaja i przez 1/2 nocy (nie idzie spac) chetnie bym je zapier.dolił :lol:

tomek.
27-07-06, 23:49
-jak baba w kiecce w autobusie ma dłuzsze włosy na nogach niż ja(raczej obżydza niż denerwuje ale jakoś mi utkwiło w pamieci)
-kolejki, korki gdy trzeba czekac, jak komputer jest wolniejszy niż powinien byc
-upał, po 30 minutach w autobusie czy na miescie jestem spocony jak świania
-jak mi ktoś przeszkadza, czy to jak jestem zajety przy kompie czy to jak jestem na treningu


a najbardziej mnie denerwuje czemu jeszcze w lotka nie wygrałem!! :mrgreen:

degustator
28-07-06, 00:30
nienawidze slonca ktore przeswituje miedzy moimi zaslonami i razi moje oczka. i nienawdze muchy ktora obok mnie l;ata i siada na mnie. nienawidze komarow i bąkow takich gryzących. denerwuje mnie czasem brak kasy i jak komus cos ciagle nie pasuje. denerwuje mnie wywyzszanie sie innych, nienawidze czekac na kogos i sam staram sie nie spozniac, a oprocz tego wszystkiego to ja sie wogole nie denerwuje

nefretette
28-07-06, 10:25
a najbardziej mnie denerwuje czemu jeszcze w lotka nie wygrałem!! :mrgreen:
Też bym chciała :grin:

pakernia.pl
29-07-06, 01:50
a mnie glupie sąsiadki piętro wyżej, które lażą po chacie na szpilkach i i mprezują dlużej ode mnie :/

Moniq
29-07-06, 14:31
a mnie wkurza na maxa marudzenie jednej pani, z którą pracuję, wszystko dla niej jest nie tak wszystko jest be
a ja trzymam się mimo wszystko dzielnie i nie marudzę ale jak nie przestanie to zniszczę ją tą samą bronią ====> może się zwolni :twisted: :twisted: :twisted:

sylwka
04-08-06, 14:53
Młodsza siostra!! Dałam jej na przetrzymanie sporo kasy, bo ja nie miałam gdzie jej włożyć ( to nie była moja kasa, tylko mojej mamy, tyle, ze mama o niej zapomniala), a ta krowa oddała mamie całą kasę!! ;( :evil: I musze od nowa na buty zbierac, a tak to bym miala juz jakies fundusze ;( A takie fajne adaśki widzialam... fuck..

LoLiTa
13-08-06, 01:27
powiem krotko : wkurza mnie jak ktos mnie nie slucha ! tzn. nie robi tego co chce.

Jose
15-08-06, 21:21
a mnie dzis wkurzaly mrowki w lesie :[
sesji nie mozna bylo w spokoju wykonac :mrgreen:

sylwka
15-08-06, 21:39
a mnie dzis wkurzaly mrowki w lesie :[
sesji nie mozna bylo w spokoju wykonac :mrgreen:
to jak to, na trawie lezales???? :mrgreen:

nefretette
15-08-06, 22:01
a mnie dzis wkurzaly mrowki w lesie :[
sesji nie mozna bylo w spokoju wykonac
Nooo to fakt wredne małe gnoje :[ Mnie dziś też jedna ugryzła :/

Jose
16-08-06, 12:26
to jak to, na trawie lezales???? wystarczylo stac zeby po buci wlazly :[

sylwka
16-08-06, 14:30
Hm.. to wspolczuje..

nefretette
21-09-06, 08:57
Mnie denerwuje to, że nie mogę wstawić żadnego avatara bo wszystkie są za duże :[ nie bede miała żadnego :[

sławo
21-09-06, 14:32
weź sobie wykasuj to co masz pod nickiem moderator działu hydepark mi to poskutkowało

karol
14-12-06, 22:00
Mnie wkurzaja gruchotajace gołebie na dachu,budza mnie z rana.
a mnie w wakacje denerwują nie gołebie tylko kogut sąsiada bo mnie budzi zawsze po 5 :mrgreen:

Bugiel
14-12-06, 22:29
mnie denerwuje brat i otoczenie xD i disco polo, szkola, czasem ludzie... xDD

Pieroog
15-12-06, 17:22
mnie właśnie wkur... to, że pajac nadamną kupił sobie chyba radio dał je chyba na parepet i słucha na cały regulator :!: dureń.... dobrze, że mam duże głośniki :lol:

grzesiek k
07-02-07, 18:22
mnie wkurwia mój nauczyciel od W-Fizycznego :mad: zajebał bym go :twisted:

sylwka
07-02-07, 19:30
mnie [cenzura] mój nauczyciel od W-Fizycznego :mad: zajebał bym go :twisted:
hehh, mnie tylko polonistka wkurzyła, jak nie przyszłam na pierwszą lekcję (polski), a ona na przerwie czekała na mnie w drzwiach liceum i zaczęła mnie opieprzać ;] a co to ja jestem, że muszę być na każdej jej lekcji ;]

grzesiek k
07-02-07, 21:04
mnie [cenzura] mój nauczyciel od W-Fizycznego :mad: zajebał bym go :twisted:
hehh, mnie tylko polonistka wkurzyła, jak nie przyszłam na pierwszą lekcję (polski), a ona na przerwie czekała na mnie w drzwiach liceum i zaczęła mnie opieprzać ;] a co to ja jestem, że muszę być na każdej jej lekcji ;]
Pierdolić Nauczycieli :mrgreen:

bocion
07-02-07, 22:39
Mnie wkurwiaja ludzie co pierdziela bez sensu, a mysla ze sa smieszni.

[ Dodano: 07-02-2007, 22:40 ]
Aha i jeszcze jak robie sobie jajecznice i za bardzo mi sie zetnie-tego bardzo nie lubie.

Bugiel
08-02-07, 10:44
ostatnio mnie wkurza jedna rzecz. kupilem sobie rekawiczki do cwiczen i ku**a teraz kupuje sobie nowe bo moj zasrany braciszek sobie w nich lazi mimo ze mu powiedzialem zeby sie od nich odpier**lił... jeb**y pedal, zabilbym go. no, i jeszcze nie lubie jak ktos lazzi w moich ciuchach.

kociolcyk
08-02-07, 16:08
mnie [cenzura] mój nauczyciel od W-Fizycznego :mad: zajebał bym go :twisted:
ten siwy skurwiel dostanie kiedys :mrgreen:

sylwka
08-02-07, 16:26
nie lubie jak ktos lazzi w moich ciuchach
dokładnie.. albo bierze bez pozwolenia.. :evil:

blt
08-02-07, 21:04
mnie wkurza ze dziewczyny nie podklejaja swoich fotek na forum ....:(

sylwka
08-02-07, 21:35
mnie wkurza ze dziewczyny nie podklejaja swoich fotek na forum ....:(
raczej smuci, a nie wkurza xD
a co dokladnie masz na mysli? ;> o te forum czy inne?

blt
08-02-07, 23:10
o to forum no wlasnie mnie smuci

sylwka
09-02-07, 11:22
o to forum no wlasnie mnie smuci
hehe..
po pierwsze, tu nie ma za dużo dziewczyn :mrgreen:
po drugie, założyłam temat ;) i chlopaki niech też tam wklejają swoje foty, ale nie takie, gdzie widać, kto i gdzie przypakował, tylko takie hm.. na co dzień :mrgreen:

a dziś rano zdenerwowało mnie to, że nie mogłam znaleźć swoich łapci ;]

siebka
09-02-07, 11:29
a mnie denerwuje ze teraz siedze na infie :twisted:

daniels51
09-02-07, 17:11
mnie wkurza jak nie mam nic do roboty, wtedy jest strasznie nudno i mnie trafia

sylwka
09-02-07, 17:50
mnie wkurza jak nie mam nic do roboty, wtedy jest strasznie nudno i mnie trafia
o żesz, przyjedź do mnie, to będziesz miał co robić :]

rocky_balboa
09-02-07, 18:43
mnie wkurza ze jestem troche chory i ze musze co jakies 20 min do kibla latać sie odlewać xD

kociolcyk
09-02-07, 20:31
a mnie taie cos ze jak mam katar to non stop musze po chusteczki siegac wku.... mnie ten cieknący nos ze masakra

rocky_balboa
09-02-07, 21:02
to se weź maść taką którą sie smaruje na około dziurek i troszeczke w dziurkach w nosie - przeczyszcza ci nos i jest zajebiscie :D

blt
10-02-07, 01:29
o to forum no wlasnie mnie smuci
hehe..
po pierwsze, tu nie ma za dużo dziewczyn :mrgreen:
po drugie, założyłam temat ;) i chlopaki niech też tam wklejają swoje foty, ale nie takie, gdzie widać, kto i gdzie przypakował, tylko takie hm.. na co dzień :mrgreen:

a dziś rano zdenerwowało mnie to, że nie mogłam znaleźć swoich łapci ;]

oj to co ze malo dziewczyn ????





mnie wkurza jak nie mam nic do roboty, wtedy jest strasznie nudno i mnie trafia
o żesz, przyjedź do mnie, to będziesz miał co robić :]

a ja mogl bym przyjechac ?? :wink:

daniels51
10-02-07, 13:43
mnie wkurza jak nie mam nic do roboty, wtedy jest strasznie nudno i mnie trafia
o żesz, przyjedź do mnie, to będziesz miał co robić :]

a masz jakas ciekawa robote dla mnie ??

sylwka
10-02-07, 14:36
oj to co ze malo dziewczyn ??
jak jest mało dziewczyn (prawie wcale :P oprócz mnie, nefretette <która już wklejała swą fotę>, druga połówka voldemorta i jeszcze parę), to kto ma wklejać foty?? xD to Wy wklejajcie foty swoich dziewczyn no i będą xD

a ja mogl bym przyjechac
jak jestes pracowity, to tak ;]

a masz jakas ciekawa robote dla mnie
na wsi zawsze się znajdzie robota ;]

a poza tym, wkurza mnie moja myszka od kompa ;] bo przyciski mi się blokują :|

blt
11-02-07, 20:52
sylwunia jasne ze jestem pracowity !!
a foto na pw mozesz przeslac tak mniej oficjalnie ;)

kociolcyk
12-02-07, 17:17
to se weź maść taką którą sie smaruje na około dziurek i troszeczke w dziurkach w nosie - przeczyszcza ci nos i jest zajebiscie :D
heh ja mowiłem ze tylko to mnie wkurza bo akurat mi sie to przypomnialo
a sposób to juz dawno znalazłem :mrgreen: -syrop z mleczy+kropelki= 2dni i po katarze (przewaznie)

sylwka
12-02-07, 18:54
sylwunia jasne ze jestem pracowity !!
a foto na pw mozesz przeslac tak mniej oficjalnie
jest na forum ;] poszukaj...

sposób to juz dawno znalazłem -syrop z mleczy+kropelki= 2dni i po katarze (przewaznie)
podaj mi na PW nazwę tego syropu z mleczy i kropelek ;> przyda sie w przyszlosci ;]

blt
12-02-07, 21:54
sylwunia jasne ze jestem pracowity !!
a foto na pw mozesz przeslac tak mniej oficjalnie
jest na forum ;] poszukaj...


ooooo to mnie wlasnie zdenerwowalo !!!!! z pol godziny szukalem i chu! podaj linka na pw prosba :)

rocky_balboa
13-02-07, 09:34
eeh... jest w temacie przedstawmy sie czy cos podobnego i tam sylwka daje link do fotek ^^

blt
13-02-07, 23:37
powaga ??
no to niech da linka ...

sylwka
14-02-07, 15:51
:???: nie widzisz tematu w hydepark: poznajmy sie :] ??
ludzie...

blt
14-02-07, 22:28
A NO JUZ ZALUKALEM :):) !!!!!!

nefretette
15-02-07, 11:11
a mnie denerwuje siedzacy murzyn na przeciwko mnie w bibliotece, ktory wlepia swoje wielkie oczy w moja strone %)

ogolnie to pozdrowienie dla calej zalogi forum :)

marcinczwa
15-02-07, 11:13
nefretette, o widze ze neta dorwałaś :cool:
jak tam praca i ogólnie warunki życia?

daniels51
17-02-07, 01:39
daniels51 napisał/a:
a masz jakas ciekawa robote dla mnie

na wsi zawsze się znajdzie robota ;]

Sylwka a skad wiesz ze nie jeste ze wsi ??


a propo fajne zdjecie :wink:

sylwka
17-02-07, 14:03
daniels51 napisał/a:
a masz jakas ciekawa robote dla mnie

na wsi zawsze się znajdzie robota ;]

Sylwka a skad wiesz ze nie jeste ze wsi ??


a propo fajne zdjecie :wink:
no, ja tylko Cię uświadamiam, że u mnie byś dużo roboty znalazł ;)
dzięki ;]
nefretette, a jak kluby?? :D zawitaliście już do jakiegoś?? bo słyszałam, że szkockie techno i inne są nie do posłuchania ;)

polo
20-03-07, 11:15
Najbardziej nie lubie skate. Zawsze jak ich widze zaczynamsie śmiać :mrgreen: z ich fikuśnych dresów i czpeczek, pownego razy idzie 3 skate ja stoje na przystanki i wybucham śmiechem, jeden z nich ,, coś ci nie pasuje, chcesz w pier***'' rozglądam sie i niema nikogo znajomego to mówie wszystko w porządku, oni podbiegli i dostałem lekką przekopke ale jak uciekałem to oplułem jednego hehe :mrgreen:

Dexter1900
20-03-07, 12:59
Hahahahhahaha LooooooOOOOOOOOooooooL :mrgreen:

tomek.
20-03-07, 17:09
rzeczywiście bochater z ciebie

pakero
21-03-07, 13:38
ale jak uciekałem to oplułem jednego hehe
To mi się podoba kurde prze gość z Ciebie :mrgreen: