PDA

Zobacz pełną wersję : czy moge trenowac pare parti codzinnie?



dawid001
29-03-08, 22:05
witam
otoz zastanawiam sie czy moge cwiczyc pare parti codziennie w sensie
biceps,triceps,brzuch,klatke i barki codzinnie i tylko niedziele miec wolna bez cwiczen czy moge tak trenowac czy takie trenowanie jest bez sensu?
otuz w tym treningu chce na rzezbe cwiczyc
czekam na odp
pozdrawiam

HuGsoN
29-03-08, 22:23
Zależy to jakie partie chcesz trenować ćwiczy się te które nie są zalezne od siebie. Aczkolwiek co ro ręki to ja uważam, że triceps&biceps&przedramie jest najlepsze na pompę, ja tam 2 cm min więcej mam po treningu.

usuniety
29-03-08, 22:38
Moja propozycja jest taka np.
poniedz.
klata,biceps,brzuch
wtorek
basen
środa
plecy,nogi,mięśnie zębate(tu jest trochę lipa że plecy i nogi razem ale ja tak lece)
czwartek
rower
piątek
barki,triceps,brzuch skośne
sobota
bieganie
niedziela
piwko
Tak ja ćwiczę

dawid001
29-03-08, 22:51
w tym cynk ze mi zalezy przedewszystkim na ladnej gornej parti wiecie jak to jest fajny brzuch klatka a troche siara np masz duze lapska a klatka jak bez komentarza ani bez wygladu ani jak dotkniesz nie ma nic w niej a brzuch to chyba wiekszosc by chciala miec fajny tylko trzeba duzo pracowac by miec go

ale glownie mowiac no to sama gorna partia by mnie interesowala by wyrobic a szczegolnie wlasnie klatka,brzuch i zebym mial dosc duze rece nie do przesady jak w strong menie ale tak z 42-44 w bicu by stykalo teraz 37,5 i cwiczylem ostatnio przez kolano te cwiczenie jak myslicie dobre?

pozdrawiam ;)

usuniety
29-03-08, 23:03
Rozumiem. Podałem trening na prawie wszystkie mięśnie .Przedramienia nie ćwiczę ponieważ wyrabia się podczas innych ćwiczeń.Cały problem leży w tym że aby mieć dobrą sylwetkę to trzeba ćwiczyć (wszystkie mięśnie) raz w tygodniu.Na przykład jeśli masz dobre plecy to automatycznie klatkę ci poszerza .Jeśli masz dobre barki to i bic i tric ładnie się oddziela.Pamiętaj o plecach to one budują twoją sylwetkę i stabilność .Jeśli chodzi o nogi to patyczki nie pasują kulturyście więc je też radzę nie zaniedbywać.Brzuch 3 razy na tydzień (regeneracja trwa 2 dni)

lityn
30-03-08, 10:40
dawid001 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=7664), napisales ze chcesz cwiczyc na rzeźbę... wiec kazdą partię miesniową powinienes cwiczyc dwa razy w tygodniu, z duza ilscią powtorzen :) powyżej 10

dawid001
30-03-08, 16:09
dzieki za porady :) wynagrodze sogami was bo oboje daliscie mi co nie co pomyslow :)