PDA

Zobacz pełną wersję : AB Rocket



ellusion
29-03-08, 21:43
http://www.allegro.pl/item296478317_ab_rocket_kolyska_idealna_rzezba_brz ucha.html
Posiada ktoś te cudo? Warto kupić, czy nie?
Ehh tak pytam bo szukam dobrego urządzenia na ćwiczenia mięśni brzucha, a A6W nie chce mi się robić :P
Jakie daje efekty? <ab rocket> ??
Dzięki z góry za odp.

HuGsoN
29-03-08, 22:21
Tak daje efekty, ale tylko jak spróbujesz się w tym wykąpać i Cię prąd.....:)

Nie kupuj tego szkoda kasy, żero rezultatów, lepiej kup dobry pas termiczny
i zacznij robic abs jak a6w nie dajesz rady.

ellusion
29-03-08, 22:34
Ekhm. Co to jest ten ABS? ;]

HuGsoN
29-03-08, 23:20
Łagodniejszy trening mięśni brzucha od A6W

grzesiek7124
29-03-08, 23:53
Tak daje efekty, ale tylko jak spróbujesz się w tym wykąpać i Cię prąd.....:)

Nie kupuj tego szkoda kasy, żero rezultatów, lepiej kup dobry pas termiczny
i zacznij robic abs jak a6w nie dajesz rady.
Nie kupuj pasa termicznego. To totalna bzdura. Aby spalić tkankę tłuszczową potrzebny jest wysiłek aerobowy (lub interwałowy). Pas neoprenowy powoduje spadek obwodu talii (brzucha). Jednak ten spadek to spadek wody, a nie tkanki tłuszczowej. Owijasz się tym pasem dookoła pasa i masz większe pocenie się w tym rejonie. Jednak spadek obwodu to nie ubytek tkanki tłuszczowej tylko wody. Pocenie się w tym rejonie ciała nie jest cyklem energetycznym (czerpanie energii z kwasów tłuszczowych), który czerpie energie z tkanki tłuszczowej (cykl Krebsa), tylko zwykłym wyparowywaniem wody w tym rejonie,

Grzesiek.

HuGsoN
30-03-08, 10:48
Miałem na myśli zakup tego pasa po to, żeby w nim ćwiczyć i właśnie się pocić...
nie po to, żeby sobie w nim chodzic po domu. Nawet jak się odchudzasz to woda schodzi pierwsza. Wiem z własnego doświadczenia, miałem redukcję 20kg, tażke bzdór nie piszę.