PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna Fitmax (mono) + AAKG Treca



Czyzyk
28-03-08, 21:51
Witam. Od poniedziałku (31.03) zaczynam cykl na kreatynie, więc postanowiłem opisać przebieg tego cyklu na forum. Ok, do rzeczy. Mam 16 lat, ponad 8 miesięcy cwiczen za sobą (wiem ze to niewiele na kreatynę, ale juz wczesniej rzucalem się na wyzsze sfery, czego teraz zaluje), wzrost 177, waga 70 kg. Wymiary wrzucę jutro jak się pomierze. Będzie to cykl masowy. Kreatyne bede przyjmowal przed I posiłkiem i bezposrednio po treinngu po 5 gram, bez fazy nasycenia. Do tego dorzucę w dni treningowe, przed i po treningu po 4 kaps AAKG. Dieta jaką bede stosował :

30 min. przed I Posiłkiem 5 gram kreatyny

I Posiłek 7:00
Płatki owsiane 100 gram (na wodzie)
Rodzynki 10 gram
3 Białka jaj, 2 żółtka
Oliwa z oliwek 10 gram
Szklanka mleka


II Posiłek 9:40
Serek wiejski 200gram
Chleb razowy 50 gram
Oliwa z oliwek 10 gram

III Posiłek 12:30
3 Białka jaja kurzego, 2 żółtka
Chleb razowy 50 gram


IV Posiłek 15:00
Ryż 100 gram
Piersi z kurczaka 100 gram
Oliwa z oliwek 10 gram


16:30 Trening
Po treningu carbo 60 gram, Kreatyna 5 gram

V Posiłek 18:30
Ryż 100 gram
Tuńczyk 130 gram

VI Posiłek 21:00
Ser Twarogowy 125 gram


Suma:
100 B, 330 WW, 80 T, 2450 Kcal

Trening:
Poniedziałek
Klatka
Wyciskanie sztangi (ławka skos) 12,10,8,6
Wyciskanie sztangielek (ławka skos) 10,10,8,8
Wyciskanie sztangi (ławka płaska) 8,6

Biceps
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 10,8,8,6
Naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami 12,10,10,8

Przedramię
Uginanie nadgarstków podchwyt 3xMax
Uginanie nadgarstków nachwyt 3xMax


Środa
Plecy
Wiosłowanie sztangielkami 10,10,8,6
Wiosłowanie sztangą 4x8
Ściąganie drążka wyciągu górnego za kark 10,10,8,8
Martwy ciąg 4x10

Triceps
Francuskie wyciskanie sztangielki 10,8,8
Wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu 10,8,8
Wyciskanie sztangi wąsko 10,8,6


Piątek
Barki
Wyciskanie sztangi zza głowy 10,8
Unoszenie bokiem sztangielek w górę 12,10,8,8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12,12,10,10

Nogi
Przysiady 8x10
Hack przysiady 6x10
Syzyfki 4x12
Wspięcia na palce 4xMax

Kaptury
Szrugsy 4x15

Wiec jutro wyruszam po zakupy. Co o tym sądzicie ?

Moody
29-03-08, 11:08
ile cwiczysz? jaka lapka?

Czyzyk
29-03-08, 11:23
Cwicze koło 8 miesięcy, bez praktycznie zadnych przyrostów, dlatego zdecydowalem się na kreatynę i dietkę. W Łapce koło 34 cm (zalezy od tego ile dni temu robilem bipa :D). Nigdy nie bralem zadnych dopingow,ph itp. Hmmm... Co tam jeszcze. Ciężar w kg, będę podawał na bieżąco po każdym treningu. Rekord w wyciskaniu 75,5 kg. Zobaczymy co będzie się działo po cyklu.

Robalo
29-03-08, 11:50
Będę śledził twój cykl bo za tydzień mam zamiar zacząć cyklik na mono z vitala plus mass z treca.

Czyzyk
29-03-08, 13:33
No to wielkie sorry, ale z tym vitalem nie wypalilo :/ sam jestem zdenerowany. W żadnym sklepie w moim mieście nie bylo. Tylko co wrocilem z zakupów i sprzedawca mi doradził w dobrej cenie kreatynę fitmaxa 300 gram za 39 zł, więc podobnie kosztuje jak vital- 500 gram za 47. Mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.

VegetaSSJ3
29-03-08, 17:05
Witam fajnie ze bedziesz relacjonowal swoj trening a co do tej kreatyny to ta z fitmaxa podobno jest dobra ale radzilbym dokupic bo 300 gram to zamalo ale jak uwarzasz a jeszcze jedno patrzylem na twoj trening i masz blad w cwiczeniach na klate nie potrzebnie robisz 2 razy skos jest to nie potrzebne lepiej zrób przenoszenie ciezarku lub rozpietki a na barki tez moglbym sie doczepic zrób 3 serie a nie 2 pozdro

Czyzyk
29-03-08, 18:22
Ok. Dzięki za rady ;) Więc zrobic 2 cw. na plaskiej, skoro nie na skosie czy zrobic tak: sztanga-skos, sztangielki-skos w dol, rozpietki-płaska. A co do kreatyny to narazie za bardzo kasy niemam, więc nie bede dokupowal. Jak bedzie się ta konczyc to zarzucę nastepną :D

NIKOLIS 168
29-03-08, 18:44
kreta z fitmaxa podobno jest w porzadku wiec nie martw sie ale tak jak radził Vegeta dokup jeszcze troche bo 300g to starczy ci na 4tyg a powinienes przeciagnac go do 6tyg

VegetaSSJ3
29-03-08, 18:59
Ja radzilem ci zrobic klate tak :
Wyciskanie na plaskiej 10 8 6 6
wyciskanie na skosie w gore 10 10 10 10
rozpietki 4 serie po 12 pow
Albo mozesz zrobic tak jesli chcesz uzyskac lepsza mase na klacie
wyciskanie na skosie z hantelkami 4 serie po 10 pow
wyciskanie na plaskiej 10 8 6 6
rozpietki 4 serie po 12 pow

Czyzyk
31-03-08, 14:55
Ok, więc co do kreatynki to jakoś mi nie podchodzi :/ z rana o 6 wsypałem łyżeczkę kreatyny , 300 ml wody, około 6:40 zjadłem, po czym o 7 juz mnie pogoniło.. Po paru minutach ponownie. Na szczęście potem już odeszło. Czym moze to być spowodowane ?? Organizm nie przyzwyczajony ?? Zaraz obiadzik (piersi i ryż) a potem o 16:30 na trening ;) Po nim zdam relacje.

Czyzyk
31-03-08, 17:32
Tylko co skończyłem trening. Po AAKG niezła pompa. Ogolnie trening poszedł ok. Muszę jedynie wypracować siłę bicepsa, ponieważ mam słabą. Ok, więc trening:

Klatka
Wyciskanie sztangi na skosie
rozgrzewka 28 kg 15 razy
I seria 33 kg 12 razy
II seria 38 kg 10 razy
III seria 40,5kg 8 razy
IV seria 45,5 kg 6 razy
Wyciskanie sztangielek na skosie
I seria 10,5 kg 12 razy
II, III i IV seria 15,5 kg 10, 8, 6 razy
Rozpiętki
I, II, III, IV seria 9 kg 12 razy

Biceps
Uginanie sztangi stojąc
rozgrzewka 17 kg 15 razy
I seria 22 kg 12 razy
II seria 25,5 kg 10 razy
III i IV seria 24,5 kg 8, 6 razy
Naprzemienne ugnianie sztangielek stojąc
I, II seria 5,5 kg 12, 10 razy
III, IV seria 7 kg 10, 8 razy

Co do przedramienia to było załozone 3 kg po max powtórzen.
Ogólnie miałem nadzieję, że na biceps będzie lepiej, lecz musialem zejsc z cięzaru, ponieważ technika nie była w pełni dokładna. Co do cwiczen ze sztangielkami to ilosc kg podana na jedną sztangielkę.

Wodzek
31-03-08, 18:45
Moim zdaniem troszek za szybka wzioles ta kreatynke, najpierw mogles troche na sucho pocwiczyc zeby wiecej kg machac ;];] Ale pisz dalej relacje , zobaczymy jak silowo bedzie ...

Czyzyk
31-03-08, 19:10
gdyby te kilogramy mi szly to bym poczekał jeszcze, ale miałem zastój i niczym nie moglem go ruszyć, zmienialem plany itp i nic, więc moze kreatyna podziała.

Czyzyk
02-04-08, 14:53
Witam ponownie :) Chcialbym opisac kilka ostatnich dni dotyczacych diety, której nie udaje mi sie dokkladnie utrzymac. W poniedziałek zamiast jajek w szkole zastapilem to serkiem wiejskim, ale to nic zlego, jednak we wtorek i dzisaij posiłek ten calkowiecie zastapilem kiełbasą i bułką i mam zamiar jesc tak przez caly cykl. Czy to nie wpłynie znacząco na przyrost masy ? Oraz posiłek przedtreningowy czy moglbym czasami zamiast piersi zjesc mielonego z ryzem ??

rafl1988
02-04-08, 15:06
nie przyzwyczajony organizm jak kiedys pierwszy raz wzialem kreatyne tez tak mialem choc tylko jak bralem ja w proszku ale to kwestia przyzwyczajenie wiec nie masz sie co martwic

zastapic kielbasa? chyba ze chces budowac tluszcz a nie mase miesniowa.piers moze byc zastapiona mielonym ale raz na tydzien bo piers ma wiecej bialka przeciez o to glownie chodzi w miesnie

Czyzyk
02-04-08, 17:20
Ok. Dzieki. Wiec co do dzisiejszego treningu. Po pierwsze dopiero zobaczyłem ze troche zmienilem trening klatki w poniedziałek. Zamiast sztangielek na od następnego tygodnia zmienie. Po drugie musialem troche skorygowac plan pleców, zdjąłem martwy ciąg, poniewaz pare dni temu mialem upadek (spadlem ze schodow, wiem kaleka ze mnie, ale cóz poradze ^^). Zamiast martwego zrobilem sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki oraz zamiast wyciskania francuskiego w pozycji lezacej wykonalem prostowanie ramion na wyciągu. Ok, wiec teraz trening.

Plecy
Wiosłowanie sztangielką
Rozgrzewka 7,5 kg 12 powtórzen
I seria 10,5 kg 10 powtórzeń
II seria 15,5 kg 10 powtórzeń
III seria 15,5 kg 8 powtórzeń
IV seria 19 kg 6 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą (jednorącz)
I seria 11 kg 8 powtórzen
II seria 13,5 kg 8 powtórzeń
III, IV seria 16 kg 8 powtórzeń
Sciąganie drążka wyciągu górnego do karku
I seria 20 kg 10 powtórzen
II seria 25 kg 10 powtórzen
III, IV seria 25 kg 8 powtórzeń
Sciąganie drążka wyciągu górnego przed klatkę
I seria 15 kg 10 powtórzeń
II seria 16,75 kg 10 powtórzeń
III seria 18,5 kg 8 powtórzeń
IV seria 20 kg 8 powtórzeń

Triceps
Wyciskanie sztangi wąski uchwyt
I seria 38 kg 10 powtórzeń
II seria 43 kg 8 powtórzeń
III seria 48 kg 6 powtórzeń
Wyciskanie francuskie sztangielki
I seria 5,5 kg 10 powtórzeń
II seria 5,5 kg 8 powtórzeń
III seria 7 kg 8 powtórzeń
Prostowanie ramion na wyciągu
I seria 12,5 kg 10 powtórzeń
II seria 15 kg 8 powtórzeń
III seria 15 kg 8 powtórzeń

Wiem, że ciężary nie są zbyt wielkie, ale postaram się aby rosły. No i to chyba na tyle. Lece do biedronki po tuńczyki, ryż i serki wiejskie. Cya

Punisher
02-04-08, 17:24
Dziwi mnie to, że klatke na skosie robisz mniejszym ciężarem niż triceps wąskim uchwytem. Sprawdź, czy dobrze wykonujesz technicznie to ćwiczenie na triceps.

Czyzyk
03-04-08, 13:53
Myślę, że technicznie triceps robię dobrze, lecz u mnie skos w ławce jest duży, około 40 stopni, przy czym wyciskanie na skosie jednorazowe wynosi dużo mniej niż na płaskiej (wyciskam 75,5 kg to koło 55-58 kg 6 razy), przy czym 45 kg robie 6 powtórzeń na skosie.

VegetaSSJ3
03-04-08, 16:38
Tu chyba cos ci sie pomylilo Wiosłowanie sztangą (jednorącz)?? jak ty to niby wykonujesz??

kaczorrr1
03-04-08, 16:44
TEMU CHLOPOWI NALEZY SIE SOG ZA SAME RELACJEl:)

Czyzyk
03-04-08, 17:50
heh :d kaczor dzieki za soga. A co do wiosłowania sztangi jednorącz to tak: Jeden koniec sztangi leży na ziemi, najczesciej klade przy sciagnie, na drugi kłade ciężar, łapię za końcówkę sztangi i ciągam. kumpel mi je pokazal i mowil ze niezle wchodzi ;) a to wygląda MNIEJWIECEJ tak: http://www.youtube.com/watch?v=sM31tKKV6tM , mniejwiecej ponieważ robię troche bardziej technicznie, tutaj widzialem ze jakos dziwnie kolo robil ;d

SEBAN
03-04-08, 19:24
Co to za paranoja???? Jak już to powinno się robić oburącz.
A tu masz prawdziwe wiosłowanie sztangą:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp

pozdro!!!!

Punisher
03-04-08, 19:38
Na youtube nie patrz jak robią amatorzy, bo to zazwyczaj bez techniki.
A co do ćwiczenia to lepsze jest takie coś:
Zakładasz klocki na jedną strone sztangi. Koniec bez krążków jest w rogu ściany.
Stajesz pomiędzy sztangą, oburącz chwytem splecionym chytasz koniec sztangi - tyłem do ściany. Poprawna pozycja, plecy proste i machasz.

Czyzyk
03-04-08, 22:21
Ok. Nastepnym razem tak bede robic. A co do tego youtuba, to wiem, robiłem technicznie wogole inaczej, tylko te samo cwiczenie ;)

Czyzyk
04-04-08, 17:12
Dzisiaj po wielu przemysleniach doszedlem do kilku wniosków, które z pewnością nie są dobre. Myślę, że zaprzestanę diety, ponieważ po niej jakos caly czas pelny sie czuję, musze w siebie wmuszac te jedzenie, owsianka, serek wiejski, twaróg, nie nawidzę tego, a pozatym nie mam za bardzo czasu, poniewaz np musze zjesc o 15 posilek a jestem na podworku to musze konieccznie wracac zeby zjesc... To troche bez sensu, dlatego postanowilem jesc kiedy będzie mi się chcialo i postaram się aby to było zdrowe i na kolacje jak najiwcej bialka i najmniej wegli. Następną rzeczą jest niechęć do ćwiczenia nóg. Dzisiaj ich nie cwiczylem, ponieważ juz tak ich nie lubię, że niewiem co. Dlatego też, nie będę ćwiczył nóg. Wiem ze powiecie ze jestem seozonowcem i staram się tylko rozbudowac na wakacje zeby sie pokazac itp, ale tak nie jest. Po prostu w udzie mam około 55 cm i nie potrzeba mi wiecej ani mniej. Nie podobają mi się umięsnione za bardzo nogi. Dobra więc co do treningu:

Barki
Wyciskanie sztangi zza głowy
I seria 18 kg 12 powtórzeń
II seria 23 kg 10 powtórzeń
III seria 27 kg 8 powtórzeń
IV seria 30,5 kg 6 powtórzeń
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
I, II, III seria 5,5 kg 12, 10, 10 powtórzeń
IV seria 8 kg 6 powtórzeń
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
I, II, III seria 22 kg 10 powtórzeń
IV seria 24,5 kg 10 powtórzeń

Kaptury
Szrugsy (sztangielkami)
I seria 10,5 kg 15 powtózeń
II, III, IV seria 14,5 kg 15 powtórzeń

Ok, więc krótki opis. Co do unoszenia sztangielek bokiem w górę, wiem że strasznie mały ciężar, jednak nie dałem rady więcej. Próbowałem zwiększyć ciężar, jednak gdy zwiększałem dużo balansowałem ciałem (pomagalem sobie). Co do podciagania sztangi wzdłuż tułowia to nie chciałem dużo ciężaru nawalać, bo bolą mnie nadgarstki i szczerze mówiąc to mi wystarczało. Szrugsy jak szrugsy, mogłem więcej założyć na sztangielkę, jednak postanowiłem narazie przy tym ciężarze zostać. No i to chyba na tyle, na temat wyciskania zza karku nie będę nic pisał, po prostu nałożyłem tyle ile dałem rade.
Nie ma co AAKG działa jak należy, nawet jak nie robiłem bicepsa, strasznie mi się spompował, żyły wychodziły na całym przedramieniu i bipie. Co do działania kreatyny nie mogę nic stwierdzic. Zobaczymy co czas pokaże. Nie spodziewam się przybrania masy, ponieważ nie będę miał dobrej diety, jednak mam nadzieję na przyrosty.
Pozdro.

Mieczu93
04-04-08, 19:06
troche bez sensu to jest Twoje ćwiczenie i cykl :/ Kulturystyka wymaga wielu wyrzeczeń i poświęcenia czasu, bez odpowiedniego jedzenia nawet jak zjesz kilogram kreatyny nie ruszysz z wagą. Rozumiem co to znaczy, grać z kumplami na boisku i nagle im mówisz że musisz lecieć coś zjeść. :) ale jak chcesz... jeśli nie chcesz mieć rozpisanej diety na kartce to chociaż pamiętaj o węglach złożonych i białku na śniadanie, porządnym obiedzie, posiłku przedtreningowym, potreningowym i białku na noc.
Pozdro.

Czyzyk
05-04-08, 21:59
Tak, więc dzisaij pierwszy dzien bez dietki. Z grubsza opiszę mniejwięcej co jadłem. Na sniadanie jajecznica z 4 jajek smażona na oliwie z oliwek + chlebek (niestety jasny, ciemnego nie bylo w domu, a do sklepu nie chcialo sie z samego rana leceic), jakis czas potem kolo 100 gram piersi z kurczaka, 100 gram ryżu. Następny posiłek to makaronik z twarogiem i jogurtem, niewiem ile tego bylo, jadłem do syta. Teraz wcinam tuńczyka w wodzie. Wiem, że trochę tego mało, ale jakoś nie mam ochoty w siebie jedzenia wpychać. A i jeszcze zjadłem jakoś w ciagu dnia pare sezamków :D Zastanawiam się nad kupnem jakiejś glutaminy, ponieważ podobno po treningach strasznie wyczerpuje się jej zasób i trudniej buduje się masę mięśniową oraz gluta pomaga w regeneracji, a ja po kazdym treningu przez jakies 3 dni mam zakwasy :/. Co sądzicie, moze być przydatna ? jak tak to jaka dobra i w normalniej cenie :) z gory dzieki.
Pozdro.

SEBAN
05-04-08, 22:42
Jak chcesz coś osiągnąć,tzn. mieć efekty z treningu,to trzymaj diete cały czas(oczywiście bilans kalorii na plus) i jedziesz,inaczej szkoda czasu na trening i kasy na suple.Pozdro!!

Czyzyk
06-04-08, 09:00
No dobra spróbuję, tylko najgorsze jest to, że boję się że wydam mnóstwko kasy na dietę, a i tak nic nie przyjdzie, ponieważ tyle razy się zawiodłem.

Punisher
06-04-08, 13:02
Jak będziesz sumienny i wytrwały (cierpliwy) to nie zawiedziesz się.
Człowiek poznaje swoje ciało przez całe życie.

Czyzyk
07-04-08, 17:40
Tak wiec, dietkę trzymam ;) A oto dzisiejszy trening.

Klatka
Wyciskanie sztangielek skos
I seria 15,5 kg 10 powtórzeń
II seria 18 kg 10 powtórzeń
III seria 18 kg 8 powtórzeń
IV seria 19,5 kg 8 powtórzeń
Wyciskanie sztangi płaska
I seria 43 kg 10 powtórzeń
II seria 46,5 kg 8 powtórzeń
III seria 49 kg 6 powtórzeń
IV seria 51,5 kg 6 powtórzeń
Rozpiętki
I, II, III seria 9 kg 12 powtórzeń
IV seria 10,5 kg 12 powtórzeń

Biceps
Uginanie przedramion ze sztangą
I seria 22 kg 12 powtórzeń
II seria 24,5 kg 10 powtórzeń
III seria 25,5 kg 8 powtórzeń
IV seria 26 kg 6 powtórzeń
Uginanie przedramion ze sztangielkami
I seria 5,5 kg 12 powtórzeń
II seria 6 kg 10 powtórzeń
III seria 7k 10 powtórzeń
IV seria 8 kg 8 powtórzeń

Tak, więc co do klatki to nie jestem w stanie stwierdzic czy siła wzrosła, ponieważ jest trochę inny plan niż wtedy (wtedy była sztanga skos, sztangielki płaska, a teraz na odwrót) Co do bicepsa szło mi nieco lepiej. Z tego wszystkiego zapomniałem o treninigu przedramienia, ale zrobię go w srode po plecach i tricepsie. No i to chyba na tyle
Pozdro.

Czyzyk
09-04-08, 17:42
Dzisiejszy trening:
Plecy
Wiosłowanie sztangielkami
I seria 10,5 kg 12 powtórzeń
II seria 15,5 kg 10 powtórzeń
III seria 18 kg 8 powtórzeń
IV seria 19,5 kg 6 powtórzeń
Wisłowanie sztangą
I seria 20 kg 12 powtórzeń
II seria 25 kg 10 powtórzeń
III seria 30 kg 8 powtórzeń
IV seria 35 kg 6 powtórzeń
Ściaganie drążka wyciągu górnego za kark
I seria 20 kg 10 powtórzeń
II seria 25 kg 10 powtórzeń
III seria 25 kg 8 powtórzeń
Iv seria 30 kg 8 powtórzeń
Ściaganie drążka wyciągu górnego do klatki
I seria 20 kg 10 powtórzeń
II seria 30 kg 10 powtórzeń
III seria 35 kg 8 powtórzeń
IV seria 35 kg 8 powtórzeń
Triceps
Wyciskanie sztangi wąski uchwyt
I seria 43 kg 10 powtórzeń
II seria 48 kg 8 powtózreń
III seria 50,5 kg 5 (6) powtórzeń (ostatnie powtórzenie pomagane)
Francuskie wyciskanie sztangielki siedząc
I, II seria 5,5 kg 10 powtórzeń
III seria 7 kg 8 powtórzeń
Prostowanie przedramion na wyciągu
I seria 10 kg 10 powtórzeń
II seria 12,5 kg 10 powtórzeń
III seria 15 kg 10 powtórzeń

I jezscze do tego przedramię z poniedziałku.
Pzd.

Mieczu93
09-04-08, 18:52
nic nie napisałeś czy miałeś z jakieś problemy, albo czy dołożyłeś ciężar, albo czy była dobra pompa, zmęczenie po treningu... Pisz takie rzeczy bo to dość ważne w relacji.
Widzę że wiek podobny, siła też bardzo podobna do mojej tylko ważysz więcej ode mnie kilka kg :)
Ja też planuję pierwszy cykl na kreatynce, ale myślę że jeszcze troche zaczekam, na razie wspomagam dietkę tylko gainerkiem.
Przyrostów życzę ;)

Czyzyk
09-04-08, 22:04
Hm.. Więc tak co do ciężarów to na plecy przy wiosłowaniu sztangą, niewiedziałem jakie obciążenie zakładac, z tego powodu tez taka progresja, od nastepnego treningu bedzie ok, ze sztangielką dałem z siebie prawie max. Przy wyciągu zabardzo nie odczułem palenia w mięśniu, ale nic zobaczymy moze wyrobię technikę i bedzie ok. W tricepsie przy wyciskaniu sztangi wąsko było zaje***. Pompa - szok. Dalej francuz nie było juz tak kolorowo, bolał łokieć itp. Przy wyciągu na tripa nie bylo zle chociaz dałbym radę wiecej cięzaru nalożyć. Następnym razem będę wiedział. No i to chyba na tyle. Co do klatki z poniedziałku to: Wymęczyłem się pierwszym ćwiczeneim, czułem ostre rozciągnięcie klatki w negatywnej fazie ruchu. Wyciskanie na płaskiej było ok, jednak przy ostaniej serii i 6 powtórzeniach zrobiłem ledwo, a mimo to nie czułem ze wchodzi mi klatka, myślę ze technika poprawna, ponieważ zadna filozofia w wyciskaniu, nie mostkowalem ręce prowadzilem prosto itp. Rozpiętki jak rozpiętki ostre rozciągniecie itp. W bicepsie pierwsze cwiczenie poczułem niezle, jednak w drugim siły mialem pod dostatkiem, ale jakoś nie czułem tego przyjemnego palenia jak to zwykle bywa w bicepsie, może zla technika, albo niewiem. Zawsze jak robię to pierwsze cwiczenie ok, a nastepne juz nie zabardzo.
No i to chyba na tyle by było. Cya.

simonides
06-05-08, 15:40
Co do pompy to na mnie to całe AAKG działało dopiero wtedy jak łykałem 11 (słownie 11 !! ) kapsów przed treningiem. I rzeczywiście wtedy było super, poźniej zmniejszyłem do 9 przed treningiem. Oczywiście do niczego nie namawiam :P